#babafest

Mity i hity zdrowego śniadania: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 30 zł

termin: 22.10.2017 godz. 10:00 - 11:30

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Katarzyna Podbielska

Opis:

Co jeść na śniadanie, aby czuć dobrą energię od rana?

Podyskutujemy na temat tego, czy dobre śniadanie musi być zawsze na słodko? Zastanowimy się nad mitami rozpowszechnionymi przez media na temat pierwszego posiłku dnia. Poszerzymy wiedzę o wpływie spożywanego śniadania na funkcjonowanie organizmu podczas pracy i nie tylko. A przede wszystkim będziemy gotować i smakować!!!

Serdecznie zapraszam do pokochania smaków!

Informacje o prowadzącym:

Katarzyna Podbielska – propagatorka zdrowego odżywiania i gotowania, doktor nauk biologicznych, mama trójki dzieci, moderator projektu ZdrowyPrzedszkolak.org. Od kilku lat współpracuje z przedszkolami olsztyńskimi, gdzie prowadzi wykłady dla opiekunów, pracowników o tematyce zdrowego odżywiania oraz warsztaty kulinarne dla rodziców i dzieci.  Była wieloletnim nauczycielem akademickim Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, jest autorem wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych z dziedziny nauk biologicznych.
„Moją pasją jest smaczne i zdrowe gotowanie. Kuchnia to moje królestwo, lubię czuć i smakować potrawy podczas ich przygotowywania. Uwielbiam delektować się jedzeniem. Moim sekretem są proste składniki, bogactwo przypraw i szczypta miłości z gotowania dla moich bliskich. Aby zasmakować w mojej pasji gotowania, zapraszam do odwiedzania mojego kanału na You Tube – Kocham Smaki!”

 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.