#babafest

Nie daj sobie grać na nerwach - czyli jak przemawiać bez stresu: szczegóły

liczba miejsc: 19

cena: 15 zł

termin: 21.10.2017 godz. 14:00 - 16:00

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Jakub Bronowicki, Beata Kierońska, Aleksandra Fryza, Damian Lesisz, Sebastian Zuchniewski

Opis:

"Miarą mówcy nie jest ten kto mówi,  lecz ten co słucha". Platon (ok. 437 – 347 p.n.e.)
 
Jak sprawić żeby inni nas słuchali?
Jak przygotować się do prezentacji lub przemówienia?
Jak być pewnym siebie na scenie?
Jak wzbudzić emocje u innych i zapanować nad swoimi? 
Jak wykorzystywać techniki relaksacyjne do panowania nad stresem?
Jak używać swojego ciała do bardziej efektywnego przekazu?
I wreszcie ...  Jak polubić wystąpienia publiczne?
Odpowiemy na te i inne pytania podczas warsztatów z udanej autoprezentacji i efektywnej komunikacji. Również podczas warsztatów, korzystając ze wszystkich wskazówek, przygotujesz się do wystąpienia i przemówisz publicznie. Na koniec otrzymasz informację zwrotną, aby być jeszcze lepszym mówcą.
Nieważne, czy masz 20+, 30+ czy 50+ - efektywna autoprezentacja i komunikacja jest Ci potrzebna na każdym etapie życia. Swoboda w prezentowaniu opinii, płynność wypowiedzi, pewna siebie postawa - to umiejętności, których możesz się nauczyć i wykorzystać w rozwoju osobistym i zawodowym.
Zapraszamy!

 

Informacje o prowadzącym:

Jakub Bronowicki - entuzjasta wystąpień publicznych i budowania relacji. Od 10 lat pracownik Citi, gdzie łączy umiejętności analityczne ze sztuką prezentacji. 
 
Beata Kierońska - posiada piętnastoletnie doświadczenie w globalnych instytucjach finansowych. Prywatnie miłośniczka kotów, dobrych kryminałów, escape room, kuchni indyjskiej oraz podróży. 
 
Aleksandra Fryza - spełnia się managersko i z determinacją realizuje swoje cele zawodowe - w Citi od 4 lat. Prywatnie Psia Mama, zawodniczka męskiej drużyny siatkówki. W czasie wolnym uwielbia czytać i rozwiązywać zagadki w escapie room'ach.

Damian Lesisz - początkujący analityk, w Citi od 3 lat. Prywatnie pasjonat modelarstwa. Jego motto życiowe brzmi: „Wytrwałość i ciężka praca – to zawsze się opłaca"
 
Sebastian Zuchniewski - wielki fan "Pieśni Lodu i Ognia" Georga Martina – znawca większości teorii spiskowych związanych z „Grą o Tron". Wielki entuzjasta wystąpień Simona Sineka. Od roku „z hakiem" w Citi.

 

 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.