#babafest

Szafa kapsułowa - warsztaty stylistyczne: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 35 zł

termin: 22.10.2017 godz. 14:00 - 15:30

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Agata Bałdyga

Opis:

Wciąż myślisz, że masz za mało ciuchów, by gustownie się ubrać? Zapraszamy na warsztaty, podczas których doświadczona stylistka mody udowodni Wam, że posiadając niewiele ponad 30 elementów w swojej szafie, codziennie będziecie wyglądać bosko i stylowo a poranne wyjście do pracy zajmie Wam nie więcej niż 5 minut! 
Jeżeli chcesz by Twoja szafa zaczęła być Twoim przyjacielem, nie może Cię zabraknąć!

 

Informacje o prowadzącym:

Agata Bałdyga - osobista stylistka i stylistka mody, właścicielka marki Doradca Stylu. Organizatorka: pokazów mody, kobiecych metamorfoz, sesji wizerunkowych marek odzieżowych, propagatorka stylu dopasowanego do osobowości, zwolenniczka Slow Fashion, przyjaciółka kobiecych szaf, mama małego indywidualisty, kobieta zakochana w ludziach i prostym życiu.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.