BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

NAMIĘTNOŚĆ W RELACJI, CZYLI O SZTUCE PODTRZYMYWANIA OGNIA: szczegóły

liczba miejsc: 19

cena: 25 zł

termin: 22.10.2017 godz. 09:30 - 11:30

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

Opis:

 

Namiętność w relacji czyli o sztuce podtrzymywania ognia - wykład interaktywny

Znasz tę opowieść? Księżniczka spotyka swojego księga, zakochują się w sobie do nieprzytomności, namiętność płonie wielkim ogniem, a potem... żyją długo i szczęśliwie. Jednak baśnie nie wspominają, w jaki sposób rozwija się a czasem też... zwija namiętność w relacji?

Niestety, między bajki możemy włożyć przekonanie, że pożądanie ma się świetnie w relacji, niezależnie od tego, czy troszczymy się o nie, czy też zapominamy o tym. Tymczasem ogień, by mógł płonąć, potrzebuje być doglądany!

Podczas mojego wykładu przyjrzymy się przekonaniom i mitom dotyczącym tego, jak „powinno” wyglądać życie seksualne w relacji.

Wspólnie zastanowimy się, co buduje, a co rujnuje pożądanie pomiędzy dwoma osobami.

Dowiesz się też, gdzie mieszka źródło ognia w Tobie i jak możesz go podsycać.

Podzielę się też z Tobą moją wiedzą dotyczącą dynamiki przepływu namiętności w parze oraz tego, jak ważna dla przepływu energii jest biegunowość.

Przekażę Ci także sposoby, które pomogą Ci podtrzymywać ogień w relacji.

Serdecznie zapraszam,

Izabela Cisek-Malec

 

Izabela Cisek - Malec

Izabela Cisek-Malec – Coacherka Ciała, nauczycielka świadomej seksualności, trenerka w obszarze relacji intymnych, mentorka, dziennikarka, wykładowczyni.

W pracy warsztatowej korzystam z metod i narzędzi (m. innymi NVC), które poznałam w trzyletniej Szkole Trenerów Rozwoju Osobistego przy Dojrzewalni Róż oraz podczas rocznego kursu Ruchu Autentycznego (INSITUTE FOR INTEGRATIVE BODYWORK AND MOVEMENT THERAPY w Wielkiej Brytanii), a także w trakcie szkolenia dla Praktyków NLP. Zgłębiam neotantrę i tao seksualności, praktykując je od wielu lat. Ukończyłam „Clinical Sexology Live Training” oraz „Advanced Sexological Personal Exploration Xperience”, szkolenia prowadzone przez Dr Patti Britton z San Franscisco, założycielkę SexCoachU, twórczynię integralnego coachingu seksualności (połączenia wiedzy medycznej z różnorodnymi programami rozwoju osobistego i duchowego). Ukończyłam studia w podyplomowym Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii na UAM w Poznaniu. Posiadam rekomendację trenerską I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Obecnie jestem na ścieżce szkoleniowej I stopnia z psychoanalizy jungowskiej. 

Najczęściej praktykuję techniki pracy z oddechem, ciałem, ruchem, świadomymi formami tańca oraz seksualności. Najbardziej interesuje mnie wspieranie innych w zaprzyjaźnianiu się ze swoim ciałem i zamieszkaniu w nim w pełni – powołałam do życia autorską metodę Coaching Ciała, która jest praktykowaniem uważnej obecności w ciele. Dzięki temu stworzona zostaje przestrzeń dla swobodnego przepływu życiodajnej i kreatywnej siły – energii seksualnej oraz dla przyjęcia przyjemności. Pomagam kobietom, które chcą zadbać o relację z własnym ciałem, by mogły lepiej zarządzać swoją energią, także seksualną. Jak również tym, dla których ważna jest intymność z samą sobą i innymi oraz świadomie tworzone relacje intymne. Przede wszystkim wspieram osoby, które pragną ucieleśnić swoją seksualność.

Więcej info o mnie tutaj: http://www.coachingciala.pl/o-mnie/

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.