#babafest

Biżuteria kwiatowa - warsztaty florystyczne: szczegóły

liczba miejsc: 4

cena: 45 zł

termin: 21.10.2017 godz. 13:30 - 15:30

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Katarzyna Ossowska

Opis:

Florystyka, czyli sztuka układania kwiatów, to nie tylko klasyczne bukiety, ale także szeroki wachlarz możliwości do stworzenia oryginalnych dekoracji z roślin i inspiracji do kreatywnego wyrażenia siebie. Jednym z nieszablonowych sposobów wykorzystania kwiatów jest tworzenie biżuterii florystycznej, jako ciekawej alternatywy dla tradycyjnych ozdób. Na warsztatach nauczymy się jak zrobić proste, ale efektowne pierścionki, bransoletki i przypinki do włosów z wykorzystaniem roślin żywych i sztucznych, które będą pięknym dodatkiem do każdej kobiecej stylizacji.

Informacje o prowadzącym:

Katarzyna Ossowska - z wykształcenia florystka i filozof, dlatego do układania kwiatów zawsze podchodzi z namysłem i filozoficzną refleksją. Pasjonatka tańca orientalnego i tańców latynoskich.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.