#babafest

Wianek na drzwi - Hortiterapia praktycznie: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 45 zł

termin: 21.10.2017 godz. 11:30 - 13:30

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Beata Płoszaj - Witkowska

Opis:

Zapraszamy na warsztat pełen inspiracji przyrodą. Będziemy własnoręcznie tworzyć wianek na podkładzie słomowym. Zajęcia stanowią również przykład zajęć wchodzących zakres hortiterapii. Praca ręki, zdolności małej motoryki oraz przyjemny zapach jodły wpływają na poprawę ogólnego stanu organizmu. Pobaw się pięknem i zapachami natury i z radością zawieś swoje dzieło na drzwiach! 

Informacje o prowadzącym:

Dr inż. Beata Płoszaj – Witkowska - ogrodnik, specjalista roślin ozdobnych, hodowca lilii takich odmian jak: ‘Queen of Kortowo’, ‘Soft Sunset Kortowo’, ‘Wild Warmia’. Prowadzi warsztaty z hortiterapii dla dzieci i dorosłych. Organizowała ogólnopolskie seminarium z hortiterapii w Olsztynie.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.