BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

HORTITERAPIA dla każdego oraz wspomaganie rehabilitacji w ogrodzie: szczegóły

liczba miejsc: 12

cena: 15 zł

termin: 21.10.2017 godz. 10:00 - 11:00

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

Opis:

Otaczająca przyroda potrafi nas wyciszyć, odprężyć oraz zrelaksować. Doznania sensoryczne możemy czerpać wszystkimi zmysłami, z różnych roślin ogrodniczych rosnących wokół nas. Rehabilitacja w ogrodzie wpływa na spowolnienie procesów starzenia się organów wewnętrznych w naszym organizmie. Na czym dokładnie to polega i czy wszystkie rośliny mają zdrowotny wpływ? Przyjdź i posłuchaj o szczególnej odmianie terapii, na którą stać każdego. Zainspiruj się dobrodziejstwami przyrody i wykorzystaj jej wpływ, by polepszyć swoje sampoczucie.

Beata Płoszaj - Witkowska

Dr inż. Beata Płoszaj – Witkowska - ogrodnik, specjalista roślin ozdobnych, hodowca lilii takich odmian jak: ‘Queen of Kortowo’, ‘Soft Sunset Kortowo’, ‘Wild Warmia’. Prowadzi warsztaty z hortiterapii dla dzieci i dorosłych. Organizowała ogólnopolskie seminarium z hortiterapii w Olsztynie.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.