#babafest

HULA - hawajski taniec ciała, duszy, ognia, powietrza, wody, miłości: szczegóły

liczba miejsc: 1

cena: 30 zł

termin: 22.10.2017 godz. 10:00 - 13:00

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Joanna Grabska

Opis:

Hula – hawajski taniec ciała, duszy, ognia, powietrza, wody, MIŁOŚCI 

A’a i ka hula, waiho i ka maka’u i ka hale 
(Odważ się tańczyć, wstyd zostaw w domu) 

Taniec hula to język serca. 
Taniec hula opowiada historie. 
W hula cała tańczysz. 
Ręka, palec, każdy włos, ruch nóg i bioder tworzą historię. 
Na naszych warsztatach poznasz taniec Ka Pilina - to historia, pieśń (mele) o pięknej księżniczce, która uciekła na Wielką Wyspę i znalazł ją wojownik, idąc za głosem ptaków elepaio, apapane, i’iwi, polena. 
Co będzie na warsztatach: 
- Duch aloha w tańcu hula, czyli: „czy wiesz jak pięknie wyrażasz się hawajskim tańcem? 
- Trochę o pasjonującej historii hula. 
- HAKI KINO – czyli jak przygotujesz swoje ciało do tańca, rozgrzewka po hawajsku. 
- Poznasz podstawowe kroki w tańcu hula (ka holo, wawaika, hela, ami akau, ami hema, uwehe, lele)
- Ka Pilina - tej piosenki nauczymy się w całości. 

Ważne : 
- weź ze sobą pareo (sarong) 
- weź dużo wody do picia, bo to taniec całą sobą, więc woda się przyda
- tańczymy boso 

 

Informacje o prowadzącym:

Joanna Grabska Inspirator Zmiany 
Mam absolutną pewność, że właściwą drogą dla firmy i ludzi jest droga serca i ducha, wsparta umysłem, analizą, procedurami i procesami a nie odwrotnie. Tym się kieruję podczas swojej pracy. 
Od 19 lat towarzyszę firmom i ich pracownikom w podejmowaniu odważnych i głębokich zmian w organizacjach i życiu osobistym. 
Inspiruję do podejmowania decyzji płynących prosto z uczuć i serca, wychodzenia poza „strefę komfortu”, którą nazywam strefą lęku, wygody, złudnego bezpieczeństwa. Stawiam na konkrety, konfrontowanie się, decyzje. Uważam, że każda osoba i każda organizacja kieruje się pewnymi ukrytymi zasadami i dynamiką działania, które nieświadomie wpływają na realne rezultaty osobiste i zawodowe. 

Jak pracuję:
Łączę ze sobą metody typowo biznesowe, takie jak klasyczny coaching, trening, szkolenia z metodami duchowymi - pracą z tzw. Przestrzenią serca, ustawieniami aspektowymi, ustawieniami systemowymi (w oparciu o koncepcję pól morficznych Sheldraka). Posiadam dar tzw. szerszej intuicji, jasnowidzenia, który wykorzystuję na życzenie klientów (ludzie obawiają się słowa jasnowidzenie, ale to sprawa, którą łatwo, racjonalnie wytłumaczyć - żadne czary mary). Dar ten pozwala mi szybciej dostrzec wewnętrzne blokady, nieznane talenty, siły i moce u ludzi, z którymi pracuję. Dzięki temu łatwiej jest mi pomóc dotrzeć do ukrytych motywów i intencji, tych, którzy o to poproszą i zainspirować ich do podjęcia decyzji, zgodnych z własną, głęboką prawdą - prawdą serca, o której zapominają. 
Jestem autorką bloga – serii artykułów "Trzymaj się siebie" a także autorką felietonów dla Business Manhattan i Dolce Vita. 
Prywatnie - mama dwójki dorosłych dzieci, z absolutną pasją do Polinezji i radości oraz autentyczności ludzi tam żyjących. 
Tańczę hawajski taniec hula, bo to taniec duszy i ciała, siły, lekkości, radości i potęgi.
Więcej o mnie: www.joannagrabska.pl

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.