#babafest

Barwy osobowości - poznaj siebie, poznaj innych, żyj radośniej : szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 35 zł

termin: 21.10.2017 godz. 14:00 - 17:00

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Joanna Grabska

Opis:

Barwy osobowości to warsztaty o lekkim, praktycznym, radosnym charakterze, budujące pozytywne emocje i dobre relacje. 

Czym się zajmiemy: 
- Poznasz swój profil osobowości i dowiesz się, jak świadomie czerpać z niego swoją kobiecą moc. 
- Dowiesz się, dlaczego czasem zachowujesz się tak a nie inaczej; dlaczego pewne sprawy są dla Ciebie łatwiejsze, inne trudniejsze, mimo wkładanego wysiłku. 
- Dowiesz się, jak wydobyć korzyści ze swoich dobrych stron i przyjąć swój tzw. Cień. 
- Co ważne - poznasz, kim są inni w Twoim otoczeniu i dlaczego zachowują się często w niezrozumiały dla Ciebie sposób. Teraz ich zrozumiesz :). 
- Otrzymasz praktyczne i sprawdzone wskazówki, jak efektywnie komunikować się z różnymi typami ludzi, co ułatwi Ci relacje. 
- Dowiesz się, dlaczego nie ma sensu zmieniać innych, tylko czerpać z ich mocnych stron. 
- Dowiesz się, jak sobie radzić ze swoimi "słabymi stronami". 
- Poznasz sposoby dobrego i uczciwego wpływu na innych. 

Podczas warsztatu będziesz miała okazję zrobić krótki kwestionariusz identyfikujący podstawowy cechy Twojego temperamentu. Na tej podstawie poznasz kluczowe charakterystyki poszczególnych typów osobowości. W praktycznych ćwiczeniach zespołowych przyjrzysz się charakterystykom tych typów oraz nauczysz się je rozpoznawać. Będziesz zgłębiać swoje mocne strony i przyjmować to, co bywa trudne. Znajdziesz odpowiedzi, jak sama świadomie możesz radzić sobie ze swoim cieniem i jak świadomie wykorzystać to, co w Tobie najlepsze.

Informacje o prowadzącym:

Joanna Grabska Inspirator Zmiany 
Mam absolutną pewność, że właściwą drogą dla firmy i ludzi jest droga serca i ducha, wsparta umysłem, analizą, procedurami i procesami a nie odwrotnie. Tym się kieruję podczas swojej pracy. 
Od 19 lat towarzyszę firmom i ich pracownikom w podejmowaniu odważnych i głębokich zmian w organizacjach i życiu osobistym. Inspiruję do podejmowania decyzji płynących prosto z serca, wychodzenia poza „strefę komfortu”, którą nazywam strefą lęku, wygody, złudnego bezpieczeństwa. Stawiam na konkrety, konfrontowanie się, decyzje. Uważam, że każda osoba i każda organizacja kieruje się pewnymi ukrytymi zasadami i dynamiką działania, które nieświadomie wpływają na realne rezultaty osobiste i zawodowe. 

Jak pracuję:
Łączę ze sobą metody typowo biznesowe, takie jak klasyczny coaching, trening, szkolenia z metodami duchowymi - pracą z tzw. Przestrzenią serca, ustawieniami aspektowymi, ustawieniami systemowymi (w oparciu o koncepcję pól morficznych Sheldraka). Posiadam dar tzw. szerszej intuicji, jasnowidzenia, który wykorzystuję na życzenie klientów (ludzie obawiają się słowa jasnowidzenie, ale to sprawa, którą łatwo, racjonalnie wytłumaczyć - żadne czary mary). Dar ten pozwala mi szybciej dostrzec wewnętrzne blokady, nieznane talenty, siły i moce u ludzi, z którymi pracuję. Dzięki temu łatwiej jest mi pomóc dotrzeć do ukrytych motywów i intencji, tych, którzy o to poproszą i zainspirować ich do podjęcia decyzji, zgodnych z własną, głęboką prawdą - prawdą serca, o której zapominają. 
Jestem autorką bloga – serii artykułów "Trzymaj się siebie" a także autorką felietonów dla Business Manhattan i Dolce Vita. 
Prywatnie - mama dwójki dorosłych dzieci, z absolutną pasją do Polinezji i radości oraz autentyczności ludzi tam żyjących. 
Tańczę hawajski taniec hula, bo to taniec duszy i ciała, siły, lekkości, radości i potęgi.
Więcej o mnie: www.joannagrabska.pl

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.