BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

"Czy ja jestem z Wenus a on z Marsa"? - spotkanie z Dariuszem Wasińskim: szczegóły

liczba miejsc: 32

cena: 30 zł

termin: 21.10.2017 godz. 09:30 - 11:30

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski - WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

Opis:

„Nie rozumiesz mnie! Nie. To ty mnie nie rozumiesz!”
Czy ja jestem z Wenus a on z Marsa? A może odwrotnie? Kto jest winien problemom damsko – męskim w związku i z czego one wynikają?
Zapraszamy na wykład poświęcony rozważaniom na temat bliskich relacji. Dowiesz się, czy płeć ma wpływ na różne rozumienie świata i czy decyduje ona o rodzaju wrażliwości, jaką posiadamy. Spotkanie z Dariuszem Wasińskim to nie tylko akademickie teoretyzowanie, ale spora dawka praktycznej wiedzy, przekazywana w czytelny i swobodny sposób a ponadto poparta wieloletnim doświadczeniem w pracy psychoterapeutycznej. 
Jeśli chcesz wnieść do swojego związku więcej zrozumienia a mniej złości i obwiniania, skorzystaj z okazji, by posłuchać ciekawych i wzbogacających refleksji. Z pewnością korzystnych dla Twojego związku.   

 

Dariusz Wasiński

Dariusz Wasiński - psycholog, pedagog, historyk, certyfikowany psychoterapeuta  poznawczo - behawioralny. Wieloletni dyrektor domu dziecka, współzałożyciel CTS Niepublicznej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Elblągu. Od wielu lat związany jest z rodzicielstwem zastępczym. Pracował również jako psycholog w gimnazjum. Aktualnie prowadzi praktykę prywatną, współpracuje z warszawską poradnią "Poza Schematami". Specjalizuje się w psychoterapii dzieci oraz młodzieży (między innymi zaburzenia lękowe, zaburzenia nastroju, zaburzenia więzi, problemy z zachowaniem, zaburzenia odżywiania, ADHD, Zespół Aspergera) a także osób dorosłych (zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe, zaburzenia odżywiania, terapia par). Prowadzi terapię indywidualną i grupową.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.