#babafest

Aqua SUP - termin 2: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 25 zł

termin: 16.10.2017 godz. 20:30 - 21:00

lokalizacja: Hotel Pirat (Basen), ul. Bałtycka 95

prowadzący: Julita Kowalewska

Opis:

Zapraszamy na wyjątkowy INDYWIDUALNY trening w basenie Hotelu Pirat z wykorzystaniem wysoko rekomendowanej deski SHARK SUP YOGA o wyporności 325 litrów. Jej kształt, grubość i wytrzymałość  oraz specjalne mocowania gwarantują bezpieczną pracę nad kształtowaniem równowagi, która jest jednym z najważniejszych składników sportowych umiejętności. Przeniesienie ćwiczeń na SUP (Stand Up Paddleboard) to sposób na stawianie nowych wyzwań swojej praktyce sportowej. Ćwiczenie z SUP poprawia koncentrację o 200%, koordynację ruchową oraz zwinność. To także trening wzmacniający z wykorzystaniem wiosła, piłki i taśmy.
Ten niekonwencjonalny sposób aktywności to 30 minut  niezapomnianej zabawy i pozytywnych wrażeń dla ciała i umysłu!


 

Informacje o prowadzącym:

Julita Kowalewska - absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku posiadająca uprawnienia instruktor fitness, instruktor pływania oraz instruktor narciarstwa zjazdowego. Absolwentka studiów podyplomowych z Zarządzania w Turystyce i Hotelarstwie w WSTiH w Gdańsku oraz studiów podyplomowych z Psychodietetyki na SWPS w Warszawie. Wielka pasjonatka sportu i wszelkiej aktywności ruchowej. Dynamiczna, wnosi do swoich zajęć mnóstwo pozytywnej energii. Jej żywiołem jest woda – posiada patent żeglarza jachtowego oraz patent sternika motorowodnego. Od 2007 roku prowadzi własną działalność gospodarczą pod nazwą ACTIVE – SPORT REKREACJA I ZABAWA propagując zdrowy i aktywny tryb życia.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.