#babafest

Aqua aerobik: szczegóły

liczba miejsc: 2

cena: 15 zł

termin: 19.10.2017 godz. 18:00 - 18:45

lokalizacja: Hotel Pirat (Basen), ul. Bałtycka 95

prowadzący: Julita Kowalewska

Opis:

Aqua Aerobik to wspaniała forma treningu całego ciała z wykorzystaniem środowiska wodnego. Woda stawia ruchom duży opór, dzięki czemu mięśnie pracują intensywnie bez odczuwania przez nas wysiłku. Cechą charakterystyczną tej formy zajęć jest prowadzenie ich w pełnym odciążeniu stawów. Ciało ludzkie waży w wodzie około 90% mniej niż na lądzie a ćwiczenia w niej wykonywane są całkowicie bezpieczne i zarazem bardzo skuteczne.
Trening wpływa na wzmocnienie i uelastycznienie mięśni, wysmuklenie sylwetki oraz usprawnienie i polepszenie kondycji fizycznej. Poprawia samopoczucie dając ogrom radości i satysfakcji. Aqua aerobik to przede wszystkim świetna zabawa kierowana do osób w różnym wieku oraz o różnym poziomie sprawności fizycznej i umiejętności pływackiej.  Zalecany dla osób po operacjach, otyłych, starszych, cierpiących na artretyzm, osteoporozę, mających problemy z układem kostno-stawowym. W wodzie bez obaw mogą też ćwiczyć kobiety w ciąży.
Popularność tej formy aktywności fizycznej z roku na rok wzrasta i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom ćwiczących.

Czekamy na Was na basenie w Hotelu Pirat!


 

Informacje o prowadzącym:

Julita Kowalewska - absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku posiadająca uprawnienia instruktor fitness, instruktor pływania oraz instruktor narciarstwa zjazdowego. Absolwentka studiów podyplomowych z Zarządzania w Turystyce i Hotelarstwie w WSTiH w Gdańsku oraz studiów podyplomowych z Psychodietetyki na SWPS w Warszawie. Wielka pasjonatka sportu i wszelkiej aktywności ruchowej. Dynamiczna, wnosi do swoich zajęć mnóstwo pozytywnej energii. Jej żywiołem jest woda – posiada patent żeglarza jachtowego oraz patent sternika motorowodnego. Od 2007 roku prowadzi własną działalność gospodarczą pod nazwą ACTIVE – SPORT REKREACJA I ZABAWA propagując zdrowy i aktywny tryb życia.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.