#babafest

Blogowanie, pisanie, obecność w sieci – czy to droga dla mnie?: szczegóły

liczba miejsc: 2

cena: 25 zł

termin: 21.10.2017 godz. 11:00 - 13:00

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Izabela Kornet

Opis:

Zawsze dużo pisałaś, ale do szuflady? Tworzysz coś cudownego i chcesz dzielić się tym ze światem? Masz coś do powiedzenia ludziom, ale nie wiesz jak zacząć być obecną w Internecie? Prowadzisz swoją firmę i chcesz komunikować się z klientami przez social media? A może dostrzegasz piękno w swojej codzienności – w macierzyństwie, w pracy, w naturze – i chcesz mówić o tym głośno? Świetnie! Ten warsztat jest dla Ciebie! Porozmawiamy o blogowaniu, budowaniu relacji w internecie, tworzeniu od serca i treściach, które przyciągają ludzi. Zapoznasz się z zasadami, które obowiązują w social mediach. Poznasz nieograniczone możliwości internetu dostępne dla Ciebie!

Informacje o prowadzącym:

Izabela Kornet – autorka bloga www.thesecretofhealing.pl kochająca naturę i życie na wsi, wprowadzająca w swoje życie równowagę w każdej sferze życia: zawodowej, prywatnej i duchowej. Uwielbia tworzyć domowe kosmetyki, ale fascynuje ją też pisanie i marketing. Swoje życie zawodowe wiąże z fizjoterapią weterynaryjną i pracą przy koniach. Organizuje w Bydgoszczy spotkania dla kobiet, które rozbudzają wewnętrzną lekkość ducha.

Rezerwacja
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.