#babafest

Naturalne kosmetyki DIY, których możesz używać na co dzień: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 45 zł

termin: 21.10.2017 godz. 14:00 - 16:00

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Izabela Kornet

Opis:

Na pewno używałaś już wiele kosmetyków w swoim życiu.
Na pewno masz swoje ulubione, ale…  na pewno odczuwasz też pewien niedosyt.
Chcesz pielęgnować swoje ciało świadomie i w zgodzie z naturą, ale nie wiesz od czego zacząć?
Tym razem warsztat z tworzenia kosmetyków naturalnych w domowych warunkach skupi się na najbardziej funkcjonalnych i szybkich do wykonania produktach. Naturalny antyperspirant, scrub do ciała, a może oczyszczająca pasta do twarzy? Przyjdź i przekonaj się, że można dbać o swoje ciało świadomie i naturalnie, bez potrzeby inwestowania w to ogromnych ilości czasu i pieniędzy. Naprawdę można!
 

Informacje o prowadzącym:

Izabela Kornet – autorka bloga www.thesecretofhealing.pl kochająca naturę i życie na wsi, wprowadzająca w swoje życie równowagę w każdej sferze życia: zawodowej, prywatnej i duchowej. Uwielbia tworzyć domowe kosmetyki, ale fascynuje ją też pisanie i marketing. Swoje życie zawodowe wiąże z fizjoterapią weterynaryjną i pracą przy koniach. Organizatorka spotkań dla kobiet w Bydgoszy, które rozbudzają wewnętrzną lekkość ducha.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.