#babafest

Siedzisz w kącie? Nie znajdą Cię!: szczegóły

liczba miejsc: 3

cena: 25 zł

termin: 16.10.2017 godz. 18:00 - 20:00

lokalizacja: Kawiarnia Awangarda Bis, Stare Miasto, Olsztyn

prowadzący: Lole Rozbójniczki

Opis:

Dawno temu nasze babki mawiały: „siedź w kącie, nie znajdą Cię”, ucząc dziewczynki pokory, skromności oraz biernej postawy wobec życia. Na szczęście mamy XXI wiek, a zbyt potulne dziewczynki od pokoleń siedzą w kącie, czekając na księcia z bajki i mannę z nieba.
A my nie czekamy! W myśl zasady: „Chcesz? To bierz!”
W tym roku wszystkie Uczestniczki naszego warsztatu mają okazję wziąć od nas moc zdobywania: miłości, pieniędzy, pasji, przyjaciół i satysfakcji z życia.
Bierzcie i pijcie z tego wszystkie Drogie Panie.

Informacje o prowadzącym:

Lole Rozbójniczki  - kobiety z werwą, pomysłem i pazurem!

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.