#babafest

Qigong dla kobiet : szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 20 zł

termin: 21.10.2017 godz. 12:00 - 14:00

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Anna Hajduczenia

Opis:

Qigong (czyt. „czi kung”) Promienny Lotos to system prostych i wdzięcznych starochińskich ćwiczeń zdrowotnych dla kobiet w każdym wieku. Został stworzony  specjalnie dla pań przez Chinkę - mistrzynię qigong Daisy Lee. Łączy medytacje w ruchu, automasaż, akupresurę i uzdrawianie tybetańskimi dźwiękami. Wpływa na poprawę zdrowia fizycznego oraz wspomaga w uwolnieniu zblokowanych w ciele emocji, które są często przyczyną wielu dolegliwości i chorób. Poprawia sprawność fizyczną i umysłową, redukuje stres, podnosi odporność, przywraca energię, poprawia działanie narządów wewnętrznych, wspomaga prace kobiecego układu hormonalnego i limfatycznego, polepsza równowagę, koncentracje, relaksuje, odmładza i sprzyja długowieczności. Ćwicząc regularnie możemy wpłynąć na redukcje zespołu napięcia miesiączkowego, objawy menopauzy, bezsenność, migreny, przemęczenie, ale również wspomóc się przy włókniakach, torbielach i wielu innych dolegliwościach kobiecych narządów.

Qigong cieszy się dużym zainteresowaniem kobiet na całym świecie, które potwierdzają jego pozytywne działanie na własnych przykładach. To sprawdzona, kobieca praktyka podnosząca jakość życia i zdrowia, zarówno w sferze ciała, jak i umysłu oraz ducha!

 

Informacje o prowadzącym:

Ania Hajduczenia - praktykuje  qigong  z  przerwami  od  ok.  20  lat.  Jest  instruktorem  Qigong Lecący  Żuraw oraz shaolińskiego qigong. Nauki pobierała u mistrzów w Polsce i bezpośrednio w Shaolin w Chinach. Jest  dyplomowanym  bioenergoterapeutą.  Przede  wszystkim  zajmuje  się szeroko  pojętym uzdrawianiem ducha i ciała.

Brak miejsc - spróbuj jutro

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.