BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

"Głos mam i o niego dbam" - warsztaty z emisji i higieny głosu: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 35 zł

termin: 16.10.2016 godz. 13:00 - 14:30

lokalizacja: Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka, ul. Sikorskiego 23

prowadzący: Hanna Banasiak

Opis:

Często osoby pracujące głosem odczuwają zmęczenie i ból gardła. Czasem nasza tonacja jest za wysoka lub za niska, co powoduje niemiłe  brzmienie naszego głosu oraz przemęczenie strum głosowych.
Celem warsztatu jest poznanie atutów swojego głosu oraz eliminacja złych nawyków, które mogą powodować problemy z głosem. Podczas zajęć dowiemy się jak świadomie posługiwać się głosem, by służył  długo, by był dźwięczny i donośny.

Informacje o prowadzącym:

Hanna Banasiak - aktorka związana od 20 lat z Olsztyńskim Teatrem Lalek. Kochająca pracę na scenie. Trener poprawnej mowy i wymowy oraz specjalistka emisji i higieny głosu. Osoba ceniąca sobie pracę z drugim człowiekiem (małym i dorosłym). Wielokrotnie nagradzana za aktorskie kreacje, w 2014 uhonorowana odznaką Zasłużony dla Kultury Polskiej .

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.