BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

Rak nie może przeszkodzić Ci ŻYĆ: szczegóły

liczba miejsc: 36

cena: 10 zł

termin: 16.10.2016 godz. 14:00 - 16:00

lokalizacja: Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka, ul. Sikorskiego 23

prowadzący: Dr n. med. Monika Rucińska

Opis:

Warsztat przeznaczony jest dla osób, które boją się raka. Boimy się zazwyczaj tego, czego nie znamy. Warsztat pomoże zrozumieć, czym jest choroba nowotworowa, co ją wywołuje, co sprzyja rozwojowi raka. Porozmawiamy o tym, co możemy zrobić osobiście dla siebie i jako społeczeństwo dla nas wszystkich, żeby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka.
Z warsztatu mogą skorzystać też osoby chore na raka lub mające bliskich chorujących na nowotwór. Choroba nowotworowa, oprócz cierpienia fizycznego, powoduje szereg problemów natury psychologicznej. Warsztat pomoże zrozumieć, co dzieje się w psychice osób chorych, co je boli i denerwuje, co wywołuje niepokój i lęk, co ogranicza i izoluje. Porozmawiamy o tym, jak możemy pomóc sobie i innym w przeżyciu wyzwania, jakim jest choroba nowotworowa.

Informacje o prowadzącym:

Dr n. med. Monika Rucińska – lekarz, specjalista w dziedzinie onkologii klinicznej, radioterapii i medycyny paliatywnej, psychoonkolog; nauczyciel akademicki – kierownik Katedry Onkologii Wydziału Nauk Medycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, wykładowca Uniwersytetu Humanistycznego SWPS.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.