BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

Coaching indywidualny - termin 1: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 50 zł

termin: 15.10.2016 godz. 09:00 - 10:30

lokalizacja: Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka, ul. Sikorskiego 23

prowadzący: Joanna Bednarska

Opis:

Coaching jest interaktywnym procesem, który pomaga w wyznaczaniu i realizacji celów, w przyspieszeniu tempa rozwoju i polepszeniu efektów działania. Obszary pracy coachingowej  związane są z biznesem, rozwojem kariery, zdrowiem i relacjami interpersonalnymi. Dzięki coachingowi ustalisz konkretniejsze cele, zoptymalizujesz swoje działania, podejmiesz trafniejsze decyzje i pełniej skorzystasz ze swoich naturalnych umiejętności. Coaching jest procesem, którego głównym celem jest wzmocnienie klienta oraz wspieranie go w samodzielnym dokonywaniu zamierzonej zmiany (w oparciu o własne odkrycia, wnioski i zasoby).

Zapraszamy na indywidualne sesje coachingowe.

 

Informacje o prowadzącym:

Joanna Bednarska - coach ACC, wykształcenia psycholog oraz filolog, absolwentka Podyplomowego Studium Trenerów Grupowych w SWPS oraz Podyplomowego Studium Prawa Pracy w WSPiZ im. Leona Koźmińskiego. Zawodowo zainteresowana jest przede wszystkim pomocą innym w rozwoju własnego potencjału. Z pasją prowadzi warsztaty i szkolenia. Wierzy w profesjonalizm, ceni zaangażowanie. Mówi, że ma szansę na dalszy rozwój, dopóki pozwala zaskakiwać się światu i spotyka wspaniałych ludzi. Na co dzień pracuje jako menedżer ds. rozwoju zasobów ludzkich w dużej spółce akcyjnej, gdzie zajmuje się zarządzaniem talentami oraz podnoszeniem kwalifikacji kadry menedżerskiej. Interesują ją także zagadnienia związane  z kształtowaniem postaw i motywowaniem .

 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.