BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

ŻYJ PEŁNIĄ KOBIECOŚCI - spotkanie z Grażyną Dobroń: szczegóły

liczba miejsc: 37

cena: 30 zł

termin: 16.10.2016 godz. 10:00 - 12:00

lokalizacja: Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka, ul. Sikorskiego 23

Opis:

Zapraszamy na inspirujące spotkanie z Grażyną Dobroń, która pomoże wydobyć z nas istotę kobiecości i przybliżyć, na czym polega jej bogactwo. Dziennikarka opowie o tym, jak być szczęśliwą, zdrową i pełną energii. Jak patrzeć, czuć i myśleć, aby sytuacje bez wyjścia nabierały wielu rozwiązań. Jak bez chemii i używek być na życiowym haju – znajdować sens, siłę i radość w codzienności. Prowadząc audycje radiowe czerpała wiedzę od wielu znakomitych psychologów, lekarzy, biznesmenów, prawników i jak sama mówi: „Dzielę się z ludźmi swoim sercem, swoimi przemyśleniami i przemyśleniami innych”. I bez wątpienia ma się czym dzielić! 

Grażyna Dobroń

Grażyna Dobroń - od 1981r. dziennikarka radiowej TRÓJKI.
Mówi o sobie: „Mam szczęście – robię to, co lubię, ćwiczę jogę, zdrowo jem i cieszę się z każdego dnia. Moje tybetańskie imię – Klejnot Dobroci, a w Bractwie Walońskim w Szklarskiej Porębie mam tytuł czerwonej wiedźmy walońskiej (wiedźma to ta, która wie). Pokazuję dobrą stronę człowieka i dobrą stronę życia”.
W 2001 r. zdobyła nagrodę – Grand Prix w 13. edycji konkursu radiowego organizowanego przez Międzynarodowy Uniwersytet Radiowo – Telewizyjny (URTI) działający pod egidą Radio France. Jest pierwszym dziennikarzem z Polski, któremu przyznano to prestiżowe wyróżnienie. Nagrodzona audycja zatytułowana „Fire walk, czyli boso przez ogień” była transmisją z „próby ognia”, jaka odbyła się podczas Trójkowego weekendu w Szklarskiej Porębie, podczas którego słuchacze Programu III pokonując własne słabości poddawali się obrzędowi przejścia przez rozżarzone węgle. W uzasadnieniu werdyktu Jury podkreśliło oryginalność tematu oraz wyraziło uznanie dla „mistrzostwa w prowadzeniu audycji na żywo, ujmujący i przyjazny wydźwięk oraz rytm reportażu”.

 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.