BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

Decoupage, Embossing, Sospesso - techniki mieszane zdobień: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 55 zł

termin: 15.10.2016 godz. 15:00 - 17:30

lokalizacja: Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka, ul. Sikorskiego 23

prowadzący: Jolanta Kosyl, Joanna Ejsymont - STORM

Opis:

Celem warsztatów będzie stworzenie pudełeczka metodą mieszaną.

Wykorzystamy parę technik takich jak: sospesso, embosing, decoupage, szablon – pasta strukturalna, kulki transparentne + folia. Jeśli czas nam pozwoli – pobawimy się nowymi – innowacyjnymi farbami firmy PEBEO – moon i prisma na powierzchni tablicy malarskiej. Innowacyjne farby Pebeo, pozwalające w bardzo łatwy sposób uzyskać "efekty specjalne" - wystarczy pomieszać je ze sobą na dowolnej, malowanej powierzchni (metalu, porcelany, terakoty, ceramiki, płócien, luster, szkła, drewna itp.) i poczekać na wyschnięcie - wtedy na dekorowanej powierzchni pokażą się fantastyczne wzory!

 

Informacje o prowadzącym:

JOLANTA KOSYL – absolwentka Wydziału Sztuki na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuk plastycznych. Dyplomantka pracowni struktur wizualnych. Ukończyła również studia podyplomowe kwalifikacyjne: oligofrenopedagogikę. Interesuje się wszystkimi technikami zdobień na każdej powierzchni, szczególnie tymi dotyczącymi metalu, blach i gwoździ.

JOANNA EJSYMONT – absolwentka Wydziału Sztuki na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuk plastycznych. Dyplomantka pracowni grafiki warsztatowej. Laureatka statuetki: „Osobowość Roku 2016”. Interesuje się wszystkimi technikami plastycznymi i kreatywnymi, szczególnie tymi – dotyczącymi barwienia i zdobienia tkanin.

Storm International Ltd Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 1990 roku.
Sklepy te oferują artykuły dla plastyków, konserwatorów sztuki i hobbystów, a także do produkcji reklam i promocji.
Nasza oferta skierowana jest zarówno do profesjonalistów i szerokiej rzeszy amatorów.
Dzięki bardzo bogatej ofercie towarowej (kilkadziesiąt tysięcy artykułów) liczba zadowolonych z naszych usług klientów stale rośnie. Prowadzi zarówno sprzedaż w naszych punktach handlowych jak i sprzedaż wysyłkową.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.