BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

SYLWIA KUBRYŃSKA - spotkanie nie tylko autorskie: szczegóły

liczba miejsc: 29

cena: 30 zł

termin: 16.10.2016 godz. 12:30 - 14:00

lokalizacja: Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka, ul. Sikorskiego 23

Opis:

Serdecznie zapraszamy na spotkanie (nie tylko) autorskie z Sylwią Kubryńską - kobietą, która bierze pod lupę nasze emocje i nazywa rzeczy po imieniu. To będzie prawdziwa, kobieca, nielukrowana dawka tego, co siedzi w kazdej z Nas! Nie zabraknie rozmów, kąśliwego humoru i odważnych kobiet! Bądź jedną znich!

  

 

 

Sylwia Kubryńska

Sylwia Kubryńska - niepokorna felietonistka "Wysokich obcasów". Autorka książek: "Biurwa", "Last Minute", bestsellera "Kobieta dość doskonała", "Furia Mać" oraz Najlepszego Bloga na Świecie*.

Sylwia Kubryńska to już marka, której znakiem firmowym jest pasja i styl. Nazywa rzeczy po imieniu, nie lukrując i mając w nosie, że naraża się (a bardzo naraża!) wszystkim ważniakom dookoła. Kobieta narrator – jej znak firmowy plus skrzący się humor i złośliwy zmysł obserwacyjny tworzą fabułę, od której nie sposób się oderwać. No i jeszcze jeden ogromny atut książki Furia Mać: oprócz tradycyjnych wątków damsko – męskich i świetnie ujętych – politycznych – pojawia się w niej postać matki, która… zresztą, przeczytajcie same (i sami)! 

Eliza Michalik

 

Sylwia Kubryńska to kobieta sejsmograf. Rejestruje aktywność kobiecej duszy. Zapisem są jej kolejne powieści, pisane z pasją, energią, talentem i wspaniałym poczuciem humoru. Czytając, łapiemy kontakt z tym, co w nas buzuje, co nas roznosi, co nam nie daje spać. Z tym, czego nam niby nie wolno czuć, bo przecież dziewczynki powinny być grzeczne. Nie bądźcie grzeczne, czytajcie Kubryńską.

"Świetna Sylwia Sylwia Kubryńska! Wspaniała!”

Paulina Młynarska

 

Zanim sięgniecie po Kubryńską, przeczytajcie – ze zrozumieniem – wywiad z autorką.

http://www.matras.pl/rozmowa-z-sylwia-kubrynska-autorka-bestsellerowej-kobiety-dosc-doskonalej-oraz-wydanej-niedawno-ksiazki-furia-mac,i,16

 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.