#babafest

SHIRLEY VALENTINE - Krystyna Janda: szczegóły

cena: 130 zł

termin: 26.10.2016 godz. 18:00 - 21:00

lokalizacja: Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie, ul. 1 maja 4

Opis:

 

Spektakl SHIRLEY VALENTINE - monodram, który nieustająco wzbudza emocje i przyciąga tłumy widzów. W roli głównej znakomita, jedna z najbardziej utalentowanych polskich aktorek - Krystyna Janda.

 

  

 

Shirley Valentine, która kiedyś miała marzenia (chciała zostać stewardessą!), od lat wiedzie życie kury domowej i żony. Wspomina, przygotowując obiad i popijając wino. Nie ma jednak dość odwagi, by zacząć realizować swoje dawne marzenia. Aż pewnego dnia... 

Krystyna Janda jako kura domowa?!!! To całkiem możliwe... ale nie do końca. Znudzona i zahukana żona przy mężu otwarcie wyznaje: "Wiesz, co ja sobie całe życie mówiłam? Dzieci dorosną to ja se stąd pójdę. Dzieci dorosły, a ja, co? Nie ma gdzie iść! A poza tym to wiesz, co ludzie mówią? Po czterdziestce to tak jakby już wszystko było i nic człowieka nie rajcuje. Tylko, że u mnie to szybciej poszło! Ja to się tak czułam jak miałam dwadzieścia pięć!" Pewnego dnia decyduje się na szaleństwo! Mając powyżej uszu małżeńskich powinności, wszystko postanawia zacząć od nowa. Pragnie się jeszcze cieszyć życiem i, mimo że lat jej nie ubędzie, zamiast mówić: "Boże, mam czterdzieści dwa lata", woli wykrzyknąć: "Shirley, masz dopiero czterdzieści dwa lata, jak to cudownie!"

Shirley to kobieta która naładuje Was optymizmem, humorem, pozytywną energią i na długo zapadnie w pamięć!

 

 

 

 

Krystyna Janda

 

Krystyna Janda - ikona polskiego aktorstwa, reżyserka spektakli, teatrów telewizji i filmów. Prozaiczka oraz felietonistka, autorka książki i piosenkarka. Zagrała ponad sto ról filmowych i niewiele mniej teatralnych. Założyła Fundację Krystyny Jandy na rzecz Kultury, w ramach której powstał warszawski Teatr "Polonia" i bezpośrednio związany z nim Och-Teatr, które cieszą się niezwykłą popularnością wśród odbiorców.

Rezerwacja
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.