BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

Ty tez jesteś projektantem - Design Thinking: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 20 zł

termin: 16.10.2016 godz. 12:30 - 14:30

lokalizacja: Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka, ul. Sikorskiego 23

prowadzący: Aleksander Sobczak

Opis:

Kreatywność jest dla każdego! Przekonaj się w praktyce jak działa Design Thinking i sprawdź swoje możliwości pracy w grupie. Na warsztatach poznasz najciekawsze sposoby przeprowadzenia burzy mózgów i razem z innymi stworzysz swój wymarzony portfel, korzystając z technik kreatywnego myślenia. 

Informacje o prowadzącym:

Aleksander Sobczak - projektant z ponad dziesięcioletnim stażem i pasjonat kreatywnego myślenia. Współzałożyciel Studia Projektowego Kreatika,  które w tym roku przygotowało oprawę graficzną Festiwalu BabaFest. Organizator Startup Weekend Olsztyn, WarmUp’ów i specjalista ds. designu pierwszego Startup Weekend Kids Warsaw w Polsce. Na co dzień ceni poszukiwanie inspiracji i nowości również poza grafiką. Od dwóch lat prowadzi warsztaty Design Thinking – myślenia projektowego, których efekty sukcesywnie wdraża w realizowane projekty. Dodatkowo wspiera i rozwija Olsztyn Kreatywnie, Stowarzyszenie OLCAMP oraz Startupy: Spotie.me i Outsounders.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.