BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

Zatańcz jogę - Ty i Twoje ciało: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 10 zł

termin: 16.10.2016 godz. 10:00 - 11:30

lokalizacja: Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka, ul. Sikorskiego 23

prowadzący: Joanna Łotysz

Opis:

Warsztat umożliwi Ci głębokie spotkanie z Twoim ciałem. 
Znajdziesz miejsca, w których warto pobudzić energię, spróbujesz zaprzyjaźnić się sama ze sobą, podążysz za swoim ciałem i umysłem.  Na poziomie fizycznym skupisz się na otwarciu bioder i zbudowaniu równowagi wewnętrznej. Na poziomie emocjonalnym otworzysz się na doznania zmysłowe w kontakcie z otoczeniem i z ludźmi. Zrozumiesz, co emocje potrafią zrobić z Twoim ciałem. Będą to zajęcia łączące takie metody jak: joga, taniec, medytacja, wizualizacja.

Oddychaj … Posłuchaj ... Porusz … Wytańcz....

Informacje o prowadzącym:

Joanna Łotysz - z ruchem związana niemalże od zawsze, instruktorka ruchu, miłośniczka tańca, od którego wszystko się zaczęło, certyfikowana instruktorka Vinyasa Power Jogi (Dyplom Master IFAA), instruktor Aerial Jogi. Ciągle poszerza swój warsztat uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach (Vinyasa Power Joga, Vinyasa Krama Joga, Hatha Joga, Aerial Joga, Kemetic Joga).
W swojej drodze do jogi przeszła przez wiele form ruchu, aby w końcu stwiedzić, że… joga jest tym czego szukała. Uważa, że w jodze przede wszystkim należy słuchać własnego ciała, ufać mu i podążać za jego wskazówkami. 
Prywatnie żona i mama czwórki dzieci, które dają jej ogromną siłę i chęć do działania.
 

„Chciałabym, aby w trakcie zajęć ze mną każdy odnalazł radość i siłę jogi, odkrył moc ciała i umysłu, bo w jodze zawsze jest coś do zrobienia".

 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.