BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

Jak dobrze wypaść w telewizji - Praca z kamerą: szczegóły

liczba miejsc: 3

cena: 25 zł

termin: 16.10.2016 godz. 12:00 - 13:00

lokalizacja: Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka, ul. Sikorskiego 23

prowadzący: Marta Ordakowska

Opis:

Podczas warsztatów dowiecie się, jak przygotować się do wystąpienia przed kamerą, jak pokonywać związane z tym trudności i stres. Przekonacie się, jak najlepiej zachowywać się przed kamerą i jak mówić, żeby być słuchaną i interesującą. W programie warsztatów zaplanowane są też przydatne, krótkie ćwiczenia relaksacyjne oraz ćwiczenia krótkiej wypowiedzi (zarówno bezpośrednio do kamery, jak i tylko z jej towarzyszeniem). 

Zapraszam wszystkie osoby, które boją się kamery, ale chcą się z nią zaprzyjaźnić.

To będą warsztaty z dobrą energią!

 

Informacje o prowadzącym:

Marta Ordakowska - od 11 lat dziennikarka telewizyjna, współpracująca z agencjami producenckimi i stacjami telewizyjnymi, autorka programów tv i filmów (reportażowych, promocyjnych), a także wywiadów telewizyjnych. Laureatka nagrody indywidualnej Akademii Mediów „Złotousta Telewizja” za największą poprawność językową. Laureatka nagrody medialnej za produkcję magazynów o tematyce związanej z technologią ekologiczną. Zawodowo właścicielka własnej firmy producenckiej, a obecnie związana także głównie z Telewizją Olsztyn. Prywatnie zaś wiecznie roześmiana, zalatana i poszukująca.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.