BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

Moc afrykańskich bębnów: szczegóły

liczba miejsc: 1

cena: 25 zł

termin: 15.10.2016 godz. 12:30 - 14:30

lokalizacja: Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka, ul. Sikorskiego 23

prowadzący: Łukasz

Opis:

Nauka gry na afrykańskim bębnie Djembe jest świetną zabawą! 

Doskonale rozwija koordynację wzrokowo - ruchową. Dostarcza niezwykłej energii, rozładowuje stany lękowe i uwalnia skrywane w nas emocje.

Zapraszamy dzieci, młodzież, osoby dorosłe i seniorów. Miejsce dla siebie znajdą zarówno początkujący, jak i Ci, którzy mieli już wcześniej kontakt z instrumentem. Nie jest wymagane żadne przygotowanie muzyczne.
Uczymy od podstaw, krok po kroku - tak, aby każdy mógł mieć wkład w dany rytm.

 

Informacje o prowadzącym:

Doktor King - muzyk, artysta, wokalista, autor muzyki i tekstów, gra na kubańskich congach i afrywańskich bębnach Djembe. Nagrywał, występował m.in. z: Tomson, Łozo (Afromental), Michał Wasilewski (project NOD, XXANAXX), Pawel Ejzenberg, DJ Adamus (Wet Fingers), Djjohnnybravo, Patricia Kazadii, Nick Sinckler, The Skin & Blister Band, Ginni Hogarth, Mark Crofts, Dj Semi Stef (SameAgent), Ejtobangla (Olsztyn).
Występował w najlepszych klubach na terenie całej Polski biorąc udział m.in. w imprezach promocyjnych marki Marlboro, Metaxa i imprezach komercyjnych: Miss Foto Poland. Gościł też w najlepszych klubach na terenie Anglii m.in.: Mango Bar (Zeus), Reading; Audio, Brighton; Ministry of Sound, London.

 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.