BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

"Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle" - zaawansowana forma rekrutacji oczami Korpo - Kobiet: szczegóły

liczba miejsc: 26

cena: 15 zł

termin: 15.10.2016 godz. 12:30 - 14:30

lokalizacja: Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka, ul. Sikorskiego 23

prowadzący: Beata Kierońska

Opis:

Rekrutacja metodą Assessment Center, co w dosłownym tłumaczeniu na język polski oznacza: „ośrodek oceny”, „centrum oceny”, staje się coraz bardziej popularna, będąc częścią standardowego procesu rekrutacyjnego na różnego rodzaju stanowiska. Z uwagi na jej transparentność i wszechstronność wykorzystuje się ją głównie przy doborze i ocenie kadry kierowniczej,  stosując takie narzędzia jak: testy psychologiczne, studium przypadku (tzw. case study), odgrywanie ról, koszyk zadań (tzw. in-basket) czy gry zespołowe. Dzięki Assessment Center pracodawca ma możliwość dokładniejszej weryfikacji, czy dana osoba spełnia oczekiwane warunki i czy nadaje się do pracy na wskazanym stanowisku.
Celem wykładu/warsztatu jest przybliżenie tej metody w sposób praktyczny. 
Menadżerki Citibank Europe PLC (Citi Service Center) oraz Banku Handlowego S.A. (Citi Handlowy) opowiedzą o swoich doświadczeniach z Assessment Center, przeprowadzą praktyczne symulacje zadań wykorzystywanych w procesach rekrutacyjnych oraz omówią związane z tym wyzwania. 
Wspólnie z uczestnikami dokonamy też analizy każdej przedstawionej sytuacji oraz poddamy wspólnej ocenie wyniki przeprowadzonej rekrutacji.

Jeśli jeszcze nie słyszałaś o Assessment Center lub masz wiedzę, ale brakuje ci praktyki, rozważasz zmianę pracy, ale do podjęcia decyzji potrzebny ci jest impuls - to spotkanie jest dla Ciebie!

 

Informacje o prowadzącym:

Beata Kierońska
Od 15-stu lat pracuje w korporacji, w tym od 12-stu na stanowiskach menedżerskich różnych szczebli.
Prywatnie miłośniczka Bollywood, Zumby, kotów, pływania, kryminałów oraz coachingu.
 
Joanna Klimek
Bankowiec z 23-letnim stażem w korporacji, kobieta z zacięciem pedagogicznym - bardzo przydatnym na stanowisku menedżerskim od 17 lat. Poza godzinami pracy relaksuje głowę fotografowaniem natury, spacerami po lesie, również poza sezonem grzybowym, pływaniem, pracą w  ogrodzie, obserwacją swoich czterech osobliwych  kociaków.... i  rozwiązywaniem sudoku.
 
Anna Gajo
Posiada dwudziestoletnie doświadczenie w globalnych instytucjach finansowych, w Citibank od dwóch lat. 
Pracę zawodową równoważy entuzjastycznym zaangażowaniem w propagowanie zdrowego stylu życia i szeroko pojętym "slow life".
 
Anna Jaworska
Po zakończeniu studiów rozpoczęła pracę w Banku Handlowym w Warszawie S.A. i pracuje tam do dziś, na stanowisku menedżerskim.
Poza pracą lubi gotować i piec, wypróbowując nowe przepisy na najbliższych.

Ewa Tomczyk
Posiada duże doświadczenie zawodowe związane pośrednio lub bezpośrednio z bankowością, menedżer od 7 lat. Rozwijała swoje umiejętności w różnych obszarach, zaczynając od pracy bezpośrednio z klientem detalicznym i biznesowym, w działach HR jako trener, headhunter, rekruter oraz aktualnie w projektach i sprawozdawczości finansowej.

Po pracy pływa w basenie oraz morzu kryminałów. Uwielbia gotować, podróżować i spełniać swoje, nawet najmniejsze marzenia.

 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.