BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz - sztuka stylizacji: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 35 zł

termin: 15.10.2016 godz. 10:30 - 12:30

lokalizacja: Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka, ul. Sikorskiego 23

prowadzący: Agata Bałdyga

Opis:

Na zrobienie pierwszego wrażenia masz niewiele czasu - bo tylko 7 sekund. To, co możesz przekazać swoim strojem jest niezwykle ważne.

Na warsztatach dowiesz się jak się ubierać, by osiągać zamierzony efekt. Czasami będzie to zdobycie nowej pracy, innym razem serce mężczyzny, który Ci się podoba.

Podczas dwugodzinnego spotkania każda uczestniczka stworzy listę ubrań, butów i dodatków niezbędnych do stworzenia idealnej szafy. Nauczymy się jak wyglądać dobrze na różne okazje, nie wydając za każdym razem fortuny na nowe stylizacje. Poznamy kilka trików, które sprawią, że ubieranie stanie się dziecinnie proste. Przyjdź i dowiedź się jak to zrobić. Po co? By raz na zawsze uwolnić się:
- od przesadnego kupowania
- niepewności czy dobrze wyglądam
- stresu związanego z doborem ubrań

Gwarantuję, że po wyjściu z warsztatów słynne hasło „Nie mam się w co ubrać” zamienisz na „Mam się w co ubrać i jestem z tego dumna”.

Informacje o prowadzącym:

Agata Bałdyga - osobista stylistka i stylistka mody, właścicielka marki Doradca Stylu. Organizatorka: pokazów mody, kobiecych metamorfoz, sesji wizerunkowych marek odzieżowych, propagatorka stylu dopasowanego do osobowości, zwolenniczka Slow Fashion, przyjaciółka kobiecych szaf, mama 3-letniego indywidualisty, kobieta zakochana w ludziach i prostym życiu.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.