BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

Poczuj swoją moc: szczegóły

liczba miejsc: 2

cena: 25 zł

termin: 16.10.2016 godz. 12:00 - 13:30

lokalizacja: Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka, ul. Sikorskiego 23

prowadzący: Dariusz Nowicki

Opis:

„Poczuj swoją moc” - jest to trening samokontroli ciała i umysłu, usprawniający odporność psychofizyczną organizmu w sytuacjach stresowych. 
Warsztaty składają się z krótkich omówień i wprowadzeń tematycznych, a ich istotą są ćwiczenia z zakresu samoobrony (elementy taekwondo i hapkido) oraz radzenia sobie ze stresem (elementy treningu mentalnego). 
Wskazany strój sportowy: spodnie treningowe i koszulka lub bluza.

 

Informacje o prowadzącym:

Dariusz Nowicki - psycholog sportu klasy mistrzowskiej PTP. Z wykształcenia psycholog kliniczny i sportowy oraz trener II klasy taekwondo. Posiadacz stopni mistrzowskich w orientalnych systemach walki i samoobrony:  6 dan w taekwondo i 4 dan w hapkido. Prezes i wiceprezes ds. sportowych Polskiego Związku Taekwondo WTF (Olimpijskiego) w latach 1997 – 2004 oraz trener Kadry Narodowej taekwondo olimpijskiego w latach 2009-2010 jak również trener Reprezentacji Polski w trakcie Młodzieżowych Mistrzostw Europy 2009, Mistrzostw Świata Juniorów 2010 i Mistrzostw Europy Seniorów 2010 oraz w trakcie Akademickich Mistrzostw Świata w 2006r i 2010r. Trener koordynator kadry województwa warmińsko-mazurskiego oraz Prezes Warmińsko-Mazurskiego Związku Taekwondo w latach 2001-2011. 
Jako specjalista psychologii sportu i treningu mentalnego jest konsultantem zawodników kadry olimpijskiej w wielu dyscyplinach sportu zarówno amatorskiego jak i zawodowego, medalistów mistrzostw Europy, świata i Igrzysk Olimpijskich. Pracownik Instytutu Sportu w Warszawie w latach 1986-1989 oraz Centralnego Ośrodka Sportu w Warszawie w latach 1997-2002, gdzie koordynował przygotowania kadr olimpijskich w zakresie psychologii sportu. Obecnie prowadzi Agencję Korio w zakresie konsultacji i szkoleń z psychologii w sporcie i biznesie oraz szkoli młodzież i dorosłych w sztukach walki w klubach KS AZS UWM Olsztyn i KS Korio. Uczestnik Igrzysk Olimpijskich Ateny 2004, Pekin 2008 oraz Londyn 2012. Autor podręczników z zakresu psychologii oraz taekwondo wydawanych w Polsce i Stanach Zjednoczonych. 
Prywatnie szczęśliwy mąż, ojciec i dziadek. 

 

 

 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.