BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

Wianki jesienne: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 40 zł

termin: 16.10.2016 godz. 14:00 - 16:00

lokalizacja: Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka, ul. Sikorskiego 23

prowadzący: Katarzyna Ossowska

Opis:

Forma wianka jest jedną z najstarszych kompozycji roślinnych tworzonych przez człowieka. W starożytności przypisywano mu wiele magicznych znaczeń — był symbolem nieśmiertelności, zwycięstwa, ale także niewinności. Wianek z kwiatów, ziół czy liści może być zarówno ozdobą głowy, jak i stanowić piękną dekorację stołu lub drzwi — możliwości są nieograniczone! 
Na warsztacie stworzymy wianki z wykorzystaniem bogactwa jesiennych roślin i owoców. Ich ciepła kolorystyka i zapachy lasu z pewnością spowodują, że upiększone nimi wnętrze nabierze przytulności i szczególnego uroku. 
 

Osoby chcące wziąć udział w warsztacie są proszone o przyniesienie w miarę możliwości narzędzi — sekatora, obcinaka do drutu, ewentualnie także pistoletu do kleju na gorąco.

 

Informacje o prowadzącym:

Katarzyna Ossowska - z wykształcenia florystyka i filozof, dlatego do układania kwiatów zawsze podchodzi z namysłem i filozoficzną refleksją. Doktorantka na Uniwersytecie Warmińsko - Mazurskim, pasjonatka tańca orientalnego. 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.