BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

"Wybieram zdrowie i pełnię życia - Hashimoto i menopauza to nie wyrok" - joga hormonalna: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 25 zł

termin: 16.10.2016 godz. 14:00 - 15:30

lokalizacja: Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka, ul. Sikorskiego 23

prowadzący: Ewa Mikołajczyk

Opis:

Jak się odżywiać, co ćwiczyć i jak myśleć, żeby nie być skazaną na sztuczne hormony do końca życia, zachować szczupłą sylwetkę i wigor!
Ewa o sobie: „Jogą hormonalną zainteresowałam się, kiedy po bardzo trudnych życiowych wydarzeniach zaczęłam mieć objawy przedwczesnej menopauzy. Poszukiwania najlepszej diety spowodowane były wieloma alergiami, nietolerancjami pokarmowymi i chronicznym zmęczeniem, oraz diagnozą choroby Hashimoto, a ja bardzo chciałam być jak najdłużej młoda i piękna, ale przede wszystkim mieć siłę i energię do zrealizowania moich życiowych marzeń, których miałam bardzo dużo. I udało mi się! Chciałabym podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi kobietami.”
 

Informacje o prowadzącym:

Ewa Mikołajczyk - Jest doświadczonym trenerem Pracy z Oddechem. Od 2003 roku prowadzi regularne sesje indywidualne i grupowe. W Australii skończyła studia psychologii alternatywnej „Breathconnection” u specjalisty Rebirthingu – Nemi Nath. Szkoliła się również u Colina Sissona (Integracja Oddechem), Joy Manné (Dialog z głosem, Konstelacje rodzinne, Analityczna praca z oddechem), Berta Hellingera (Konstelacje rodzinne), Laurely Blyth (NLP) i Dawida Neenana (Business & You). Jest certyfikowaną terapeutką metody Whole Hearted Healing i Peak States. Ukończyła psychologię kliniczną w warszawskiej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Jej szeroka znajomość psychologii w połączeniu z różnymi metodami terapii, uzdrowień i samorozwoju, wspiera w rozpoznaniu mechanizmów ludzkiego działania i inspirowaniu do pozytywnej zmiany. Swoimi silnymi wglądami i trafnym wyczuciem prawdy wpływa na przemiany na najgłębszych poziomach uczestników swoich sesji. Jest również certyfikowaną nauczycielką jogi Sivananda i jogi hormonalnej.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.