BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

Nie tylko praca: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 30 zł

termin: 16.10.2016 godz. 10:30 - 13:30

lokalizacja: Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka, ul. Sikorskiego 23

prowadzący: Agnieszka Hottowy

Opis:

Profilaktyka wypalenia zawodowego polega nie tylko na odpowiednim podejściu do samej pracy. Istotne są również podnoszące poziom energii zachowania w innych sferach życia. Uczestnicy warsztatu zapoznają się z technikami behawioralnymi pochodzącymi z terapii simontonowskiej, pozwalającymi w łagodny sposób ukształtować zdrowszy, bardziej satysfakcjonujący styl życia.

Informacje o prowadzącym:

Agnieszka Hottowy - psycholog, trener Racjonalnej Terapii Zachowania i terapeutka Programu Simontona. Redaktor merytoryczny najnowszego wydania podręcznika Maxie C. Maultsby'ego „Racjonalna Terapia Zachowania. Podręcznik terapii poznawczo-behawioralnej". Pracowała w Zakładzie Psychologii Zdrowia Instytutu Psychologii UJ. Współautorka podręcznika „Psychologia zdrowia dzieci i młodzieży. Perspektywa kliniczna". Prowadzi szkolenia, warsztaty, pracuje indywidualnie.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.