BabaFest 2017

BabaFest 2017

Zapraszamy na VII edycję Olsztyńskiego Festiwalu Rozwoju i Inspiracji BabaFest 2017

Konkurs o tytuł BabaFest 2017

Konkurs o tytuł BabaFest 2017

Zapraszamy do udziału w konkursie o tytuł BabaFest 2017, szczegóły w Aktualnościach

#babafest

Regulamin

Regulamin uczestnictwa w VI Olsztyńskim Festiwalu Rozwoju i Inspiracji BabaFest

Organizatorzy i termin Festiwalu

1. Organizatorami Festiwalu BabaFest jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem
2. Festiwal odbywa się w dniach 11- 26.10.2016r. w Olsztynie.

Uczestnictwo w Festiwalu

3. W festiwalu mogą uczestniczyć wyłącznie osoby dorosłe. Osoby niepełnoletnie za zgodą lub pod opieką rodziców.
4. Organizatorzy festiwalu zastrzegają sobie prawo do zmian w programie Festiwalu z przyczyn od siebie niezależnych.
5. W przypadku nie zebrania się wymaganej ilości osób do zrealizowania danego warsztatu Organizatorzy zwracają pełną wpłaconą kwotę.
6. W trosce o najwyższą jakość zajęć prosimy o punktualne przybycie.
7. Osoby uczestniczące w festiwalu biorą całkowitą odpowiedzialność za stan swojego zdrowia fizycznego i emocjonalnego, zarówno w czasie zajęć, jak i pomiędzy nimi.
8. Zgłoszenie udziału w warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu, cennika oraz warunków uczestnictwa.
9. Organizator zastrzega sobie możliwość utrwalania wizerunku uczestników warsztatów podczas ich trwania oraz wykorzystania uzyskanych w ten sposób materiałów wizualnych w celach związanych z Festiwalem.

Rezerwacje i płatności

10. Warunkiem uczestnictwa w Festiwalu jest rezerwacja miejsc na zajęciach poprzez stronę internetową www.babafest.pl => zakładka rezerwacje, oraz dokonanie wpłaty w wysokości 100% ceny wybranych zajęć nie później niż dwa dni przed opłacanym wydarzeniem. Wpłatę należy dokonać na konto Stowarzyszenia Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem, Bank BGŻ 07203000451110000002444670 lub na stosowne konto systemu PayU podane podczas rezerwacji.
11. Wpłata powinna być dokonana najpóźniej 3 dnia od daty rezerwacji miejsca.
12. Brak potwierdzonej kwoty w wyznaczonym terminie spowoduje usunięcie rezerwacji.
13. Jeżeli osoba zainteresowana warsztatami nie może zarezerwować i opłacić uczestnictwa elektronicznie prosimy o kontakt biuro@babafest.pl.
14. Po dokonaniu wpłaty osoba uczestnicząca otrzymuje wiadomość mailową z potwierdzeniem zapłaty. Osoby, które nie otrzymały potwierdzenia, zobowiązane są, by posiadać na wykupionych zajęciach dowód wpłaty.
15. Rezerwacje dokonywane są według kolejności zgłoszeń.
16. Środki pieniężne przekazane na rzecz Stowarzyszenia Z Uśmiechem w ramach dokonanej rezerwacji są darowizną, która po rozliczeniu kosztów zostanie przekazana na rzecz Fundacji Mam Marzenie o/Olsztyn.
17. Przy opisie każdego warsztatu, wykładu czy prezentacji znajduje się jego cena, miejsce i godzina rozpoczęcia
18. Bilety na pozostałe wolne miejsca można będzie zakupić w czasie trwania Festiwalu w miejscach odbywania się danych warsztatów i innych wydarzeń.
19. Organizator dopuszcza możliwość zgłoszenia uczestnictwa w warsztatach i innych imprezach w ramach festiwalu tuż przed ich rozpoczęciem ale nie daje gwarancji że będą dostępne wolne miejsca.
20. Na teren Festiwalu obowiązuje zakaz wnoszenia broni, niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, napojów alkoholowych.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam tempus fringilla tellus eget volutpat. Aenean scelerisque, nisl faucibus faucibus cursus, velit ante laoreet justo, congue scelerisque urna arcu a felis. Nunc vestibulum diam et pulvinar ornare. Suspendisse ut commodo velit, vel ornare dolor. Curabitur a dictum ipsum. Vestibulum at vulputate urna, vel sagittis tellus. Nulla iaculis imperdiet pretium. Nam eu cursus ex. Pellentesque non fringilla dui, sit amet congue eros. Nullam ac elit in augue vestibulum accumsan. Phasellus suscipit odio nec mi pharetra volutpat. Nullam sed mi at est molestie faucibus id scelerisque nunc. Curabitur eu consequat sapien, a vehicula massa. Proin nec aliquet risus, sit amet euismod lacus.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.

 

Drugi testowy warunek

 

Warunek 3