DZIĘKUJEMY za BabaFest 2016!!!

DZIĘKUJEMY za BabaFest 2016!!!

#babafest

Notatka prasowa

BABA JAK BOMBA

Baba Fest ma sześć lat, a doświadczenie tysięcy kobiet w każdym wieku. A wszystko dlatego, że ten jedyny w Olsztynie festiwal kobiecości to prawdziwy babski karnawał - święto pań  niezależnie od ich metryki. To czas inspirujących spotkań, motywacyjnych warsztatów, koncertów i spektakli  – energetyczna bomba,  po której nic już nie jest takie samo.  
    

FESTIWAL GWIAZD
Co łączy Urszulę Dudziak, Ewę Błaszczyk, Magdę Umer, Katarzynę Miller, Dr Irenę Eris, Marię Czubaszek czy  Grażynę Dobroń? Te wszystkie – znane, lubiane i podziwiane – kobiety podchwyciły ideę kobiecego święta i zagościły na Baba Fest.

W tym roku możemy się spodziewać równie znakomitych osobowości. Zaproszenie przyjęli: Grażyna Dobroń - dziennikarka radiowej Trójki, John Porter – artysta muzyk i wreszcie Krystyna Janda – ikona polskiej kinematografii i twórczyni Teatru Polonia.  

 

KARNETY JAK CIEPŁE BUŁKI
W tegorocznym programie BabaFest pojawią się warsztaty z zakresu rozwoju osobistego, zdrowia i urody, sztuki użytkowej, tańca oraz aktywności sportowej, podczas których uczestniczki poznają nowe sposoby radzenia sobie z trudnymi sytuacjami, roztańczą stres, rozwiną pasje  i zainteresowania, a przede wszystkim poznają się i podzielą swoimi doświadczeniami.  

Ten wyjątkowy czas, kiedy można  zająć się tylko sobą – własnym ciałem, duszą i umysłem, jest tak cenny dla współczesnych kobiet, że rezerwacje na festiwalowe warsztaty i spotkania rozchodzą się w błyskawicznym tempie. I chociaż z roku na rok liczba atrakcji rośnie, wciąż chętnych jest więcej niż miejsc. Zresztą statystyki najlepiej oddają  skalę wydarzenia:
w poprzedniej edycji festiwalu wzięło udział ponad 1500 Uczestniczek!

 

FESTIWAL NA PIĘĆ

Kiedy sześć lat temu dziewczyny ze Stowarzyszenia  Inicjatyw Kulturalno – Rozwojowych z Uśmiechem zorganizowały pierwszą edycję festiwalu, nie miały pojęcia, że po kilku latach Baba Fest będzie najgorętszym jesiennym wydarzeniem w regionie. Różnorodność ich zawodowych kompetencji, temperamentu i zainteresowań okazała się największym atutem. W piątkę tworzą pełnię, czyli zdarzenie, w którym każda z kobiet znajdzie coś dla siebie.

 

CHARYTATYWNA PRZYJEMNOŚĆ
Dla siebie, ale i dla innych.
Bo Baba Festiwal ma cel charytatywny – dochód, podobnie jak w poprzednich edycjach zostanie przeznaczony na realizację marzeń podopiecznych olsztyńskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie.
Dlatego warto zrobić sobie przyjemność, a przy okazji dorzucić własną cegiełkę na szczytny cel.

Być kobietą? Na Festiwalu Baba Fest koniecznie!

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.