#babafest

Komunikat

 
Drogie/Drodzy,
W związku z tym, iż od dzisiaj tj. 10 października '20 cała Polska jest objęta strefą żółtą informujemy, że mogą nastąpić zmiany dotyczące procedur związanych z zapobieganiem Covid - 19 w trakcie Festiwalu. Na bieżąco będziemy podejmować decyzje zgodnie z wytycznymi MEN, GIS, MZ i informować Was o zmianach.
W związku z powyższym prosimy też o przestrzeganie dotychczasowych zasad bezpieczeństwa.
I przypominamy o wprowadzonym obowiązku stosowania osłony ust i nosa w przestrzeni wspólnej oraz publicznej, a także zachowaniu dystansu.
z życzeniami zdrowia
zespół BabaFest
 
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.