#babafest

BabaFest 2020

Kochane/i, w tym roku 10-ta, rocznicowa edycja Festiwalu, dlatego bardzo nam zależało, żeby odbyła się jak co roku w październiku i tak też się stanie!

Ten rok jest wyjątkowy dla nas z okazji Jubileuszu i dla nas Wszystkich, z różnych względów...

Tym razem nie będzie Gali na czterysta osób i nie zrobimy tradycyjnie weekendu wypełnionego warsztatami i spotkaniami w jednym miejscu. Aleee...

Będzie wyjątkowo!

Wyjątkowo ciekawie i interesująco!

Razem!

bo #JestNasWięcej!

 

Koncerty

W tym roku nie będzie Gali Inauguracyjnej na kilkaset osób ... Planujemy za to zrobić kameralne spotkanie z rozwojowym koncertem naszych lokalnych artystów, w którym wezmą udział osoby, bez których wsparcia i pomocy nie byłoby Festiwalu.

Dla nas wszystkich na zakończenie Festiwalu odbędzie się Koncert relaksacyjno-kontemplacyjny, który wraz z dźwiękiem zaczaruje nas i zabierze w podróż w głąb siebie. Wibracje dźwięku instrumentów i głosu rozbrzmiewać będą i harmonizować każdego z nas z osobna i wszystkich nas razem. Zapowiada się, że będzie to piękna podróż.

W tym roku postawiłyśmy na naszych lokalnych artystów, bo w Olsztynie mamy cudownych i uzdolnionych ludzi, których podziwiamy, z którymi wspólnie chcemy świętować nasze urodziny i serdecznie Was na nie zapraszamy!

 

Spacerowa gra z BabaFest czyli BabaFCity

Biorąc pod uwagę okoliczności, proponujemy Wam też zupełnie nową formę rozwojowej rozrywki pod hasłem Spacerowa gra z BabaFest. Będzie trochę gry terenowej i trochę spaceru po naszym pięknym Olsztyńskim Śródmieściu. 10 lat BabaFest i 10 różnych stacji/punktów, na których dokonamy kolejnych ciekawych odkryć!

 

Warsztaty i spotkania

Mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo i zdrowie Was wszystkich, naszych uczestników i prowadzących zaprosiłyśmy do współpracy osoby i różne Ośrodki Rozwojowe, które nas wcześniej wspierały, były i wzrastały z nami.

To u nich odbędą się pojedyncze warsztaty w grupach max. 15-osobowych.

Nie będzie weekendu z BabaFest, za to będzie cały TYDZIEŃ!!!,

w którym codziennie będą odbywały się różnorodne pojedyncze warsztaty w różnych Ośrodkach i Centrach rozwojowych na terenie naszego miasta.

Unikniemy w ten sposób zgromadzenia w jednym miejscu większej ilości osób i zrobimy warsztaty w małych grupach i w różnych miejscach na mapie Olsztyna.

Mamy dla Was 30 bardzo ciekawych propozycji i jesteśmy pewne, że każda/y z Was znajdzie coś dla siebie. My same nie możemy się już doczekać, bo tematy są tak interesujące, że jest na co się zapisywać! Zapraszamy i Panie i Panów, bo wachlarz tematów jest jak zwykle szeroki i ciekawy dla Wszystkich, od Rozwoju osobistego, Zdrowia, Urody, poprzez Twórczą przestrzeń, Coś więcej niż pracę i Ciało w ruchu. 

Przez 10 lat bardzo dużo się zmieniło w Olsztynie. Powstało dużo ciekawych i rozwojowych miejsc. Na nasze 10-lecie chcemy je pokazać i zachęcić uczestników Festiwalu do korzystania z nich nie tylko jesienią, ale również przez cały rok. Od początku Festiwalu zależało nam na promowaniu rozwoju osobistego w Olsztynie i w ten sposób spełniamy swoją misję.

Tegoroczna 10 edycja jest rocznicowa i chcemy żeby była wyjątkowa, ale przede wszystkim żeby była dla nas wszystkich bezpieczna.


Bardzo liczymy na to, że w tym roku będziemy znowu razem i wspólnie będziemy świętować nasze 10-lecie.

Nie może Was zabraknąć w tym roku na Babafest!

 

Termin Festiwalu 11-18/10/2020

Szczegółowy program poznacie niebawem, a rezerwacje ruszą pod koniec tego tygodnia.

Obserwujcie BabaFest w Olsztynie na Facebooku, tu będziemy pisać o Wszystkim :-)

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.