#babafest

STATUETKA ŚW. JAKUBA DLA BABAFEST

17 styczeń 2020

Tak możemy zaczynać Nowy rok! 

Statuetka św. Jakuba została ustanowiona na 650-lecie nadania Olsztynowi praw miejskich, a pierwsze zostały wręczone w 2004 roku. To najbardziej prestiżowa nagroda prezydenta Olsztyna, przyznawana za wybitne zasługi dla miasta.

- Jest to sposób docenienia efektów wieloletniej pracy osób, które w sposób szczególny angażują się w życie naszej lokalnej społeczności, tworzą jej dorobek naukowy, kulturalny, gospodarczy, sportowy, historię - mówi prezydent Piotr Grzymowicz.

Dziękujemy Prezydentowi Olsztyna Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz oraz Kapitule: przewodniczącej Miejskiej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych - Wanda Agnieszka Jabłońska, rektorowi Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, prof. Ryszardowi Góreckiemu, doktorowi sztuk muzycznych, dyrygentce, chórzystce - Agacie Wilińskiej, prezesowi Zarządu Warmińsko-Mazurskiego Klubu Biznesu - Marcinowi Burzy, prezesowi Oddziału Polskiej Akademii Nauk w Olsztynie i w Białymstoku - prof. Mariuszowi Piskule oraz dyrektorowi Biura Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Olsztyna - Krzysztofowi Otolińskiemu.

Cieszymy się dziś i świętujemy!
To piękny prezent na podsumowanie naszej 10 letniej działalności - BabaFest w Olsztynie
Gosia Wiśniewska-Jurkowska, Agnieszka Łobacz, Sylwia Suchecka, Aleksandra Katia Śladowska, Magdalena Faszcza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.