#babafest

BABA SLOW Fashion SHOW

BABA SLOW Fashion SHOW

Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem organizator Festiwalu Rozwoju i Inspiracji BabaFest w Olsztynie i Doradca STYLU przygotowały wyjątkowy pokaz mody - BABA SLOW Fashion SHOW.

8.11.2019 w Olsztynie, w Zajezdni Trolejbusowej przy Centrum Techniki i Rozwoju Regionu - „Muzeum Nowoczesności” MOK (ul. Ryszarda Knosały 3B/ Park Centralny) odbył się pokaz mody, podczas którego zaprezentowali się alternatywni projektanci i marki odzieżowe z całej Polski. To niezwykłe wydarzenie, które miało na celu zainspirować modowo na jesień.

Tegoroczną ideą pokazu był ruch SLOW Fashion czyli moda zrównoważona i odpowiedzialna społecznie. Wszystkie marki biorące udział w evencie starają się być na co dzień slow, dbając o ludzi, którzy szyją ich ubrania, a także szanując środowisko i jego naturalne zasoby.

Podczas pokazu zaprezentowane zostały różnorodne kolekcje ubrań, tak, by każda kobieta mogła znaleźć coś dla siebie.

...

Za każdym projektem, wydarzeniem, eventem czy inicjatywą stoją przede wszystkim LUDZIE.
Poza efektem końcowym, to oni w tym wszystkim są Najważniejsi. Mimo, że finalnie często nawet ich nie widać.
Ich wsparcie jest szczególnie ważne w projektach społecznych, niekomercyjnych takich właśnie jak BABA SLOW Fashion SHOW - bez nich nic nie wyglądałoby tak samo. A było pięknie i z klasą!

Zgrane światło zapewnili nam - Partymania i Łukasz Panas, dźwięk to Kriegs Managment: http://djeventsound.pl.
Wsparcie w zakresie wystroju wnętrza udało się za sprawą Agnieszki Dąbrowskiej z ED GROUP.
O wizualizacje zadbało Caribu Studio.
Makijaż modelek wykonała Małgorzata Gałązka Make-up, a włosy modelek przygotowało Atelier Fryzjerskie Dariusz Chodnicki.

Wydarzenie umiliło pyszne jedzenie z MISA Olsztyn i wyśmienite welcome drinki pod szyldem Marina Alta/AlkoholeWinoteka: https://www.alkoholewinoteka.pl/
W obsłudze serwisu cateringowego wsparł nas Klub Mięta,
a swoimi możliwościami i umiejętnościami wsparł nas: MOK Olsztyn, w szczególności dyrekcja oraz pracownicy Muzeum Nowoczesności Olsztyn Tartak Raphaelsonów, którzy naprawdę z dużym zaangażowaniem wspierali nas w ostatnich przygotowaniach i w trakcie wydarzenie.
Całe wydarzenie uwiecznił na zdjęciach Jarek Poliwko z ART3H Studio, a na filmie 77Video.
O grafikę BabaFest w Olsztynie zadbała jak zwykle- Marta Dunder - Kreatika Studio.

Pokazu nie byłoby bez wsparcia marek i ludzi, którzy za nimi stoją:
KULTA
Patrizia Aryton
Solar Company S.A.
Pretty One & Podwika
COLORAT
a także Entra i Stefanel Official.

O choreografię zadbała twórcza Katarzyna Rozumek z Flowin'Style DanceStudio, a o stylizacje modelek - Sylwia Murach i Agata Baldyga.

Ubrania zaprezentowały piękne modelki: Kornelia Gołębiewska, Ewelina Stachyra, Dominika Seredzinska , Marysia Majewska, Weronika Sujka, Beata Skowronek, Jesika Biedunkiewicz, Natalia Papierzyńska, Magdalena Krzywda, Kinga Mielnik, Wiktoria Brzezińska, Ola Kosela, Alicja Biegalska.

Całą imprezę poprowadziła cudowna i niezastąpiona Anita Zalewska
a energetyczną muzykę na żywo zapewnił nam kolektyw TAS

O całość zadbała jedyna i Najlepsza - Agata BaldygaDoradca STYLU.

Wszystkim Wam Dziękujemy z całego serca 

I Zapraszamy do galerii wydarzenia: http://babafest.pl/gallery/20/baba-slow-fashion-show-2019
Aleksandra Katia Śladowska
Sylwia Suchecka
Agnieszka Łobacz
Magdalena Faszcza
Gosia Wiśniewska-Jurkowska

 

 

 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.