#babafest

KONKURS O TYTUŁ BABAFEST 2019

 

KONKURS O TYTUŁ BABAFEST 2019 - 5ta edycja

 

DLA KOBIET ZAANGAŻOWANYCH SPOŁECZNIE I OBYWATELSKO, DZIAŁAJĄCYCH CHARYTATYWNIE NA RZECZ SPOŁECZNOŚCI LOKALNEJ.


W różnych środowiskach działają osoby, które bezinteresownie pomagają innym. Wykorzystują swoje możliwości, umiejętności, wiedzę, żeby dać innym coś od siebie, poprawić jakość życia w swoim otoczeniu, w swojej dzielnicy. Dobroczynność jest dla nich oczywista. Jednak zazwyczaj poza gronem bliskich i znajomych nie są znane. Poprzez organizację konkursu chcemy przybliżyć sylwetki tych osób, przedstawić światu ich działania i zachęcić innych do podobnej działalności wśród swojej społeczności.
Każda, nawet najmniejsza pomoc jest ważna, a może być bezcenna. Bo suma rzeczy małych tworzy rzeczy wielkie.
Zapraszamy wszystkich do zgłaszania kandydatur na formularzu dostępnym na babafest.pl i przesłania go do dnia 31.07.2019 na adres biuro@babafest.pl

Wizytówki kandydatek zostaną zamieszczone na stronie babafest.pl/konkurs, gdzie będzie można oddawać głosy na wybrane kandydatki przez okres 2 tygodni,w październiku 2019 roku.
Rozstrzygniecie konkursu odbędzie się podczas Gali Inauguracyjnej Festiwalu BabaFest.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy:

/userfiles/konkurs%202019/Konkurs_babafest_Regulamin_2019.pdf

/userfiles/konkurs%202019/formularz_konkursowy_babafest2019.doc

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.