#babafest

Konkurs o tytuł BabaFest 2017

 

Zaczynamy festiwalowy czas :)

Po raz kolejny mamy przyjemność ogłosić konkurs o tytuł BabaFest 2017, dla kobiet zaangażowanych społecznie  i obywatelsko, działających charytatywnie na rzecz społeczności lokalnej.

W różnych środowiskach działają osoby, które bezinteresownie pomagają innym. Wykorzystują swoje możliwości, umiejętności, wiedzę,  żeby dać innym coś od siebie, poprawić jakość życia w swoim otoczeniu,   w swojej dzielnicy. Dobroczynność jest dla nich oczywista. Jednak zazwyczaj poza gronem bliskich i znajomych nie są znane. Poprzez organizację konkursu chcemy przybliżyć sylwetki tych osób, przedstawić światu ich działania  i zachęcić innych do podobnej działalności wśród swojej społeczności.

Każda, nawet najmniejsza pomoc jest ważna, a może być bezcenna. Bo suma rzeczy małych tworzy rzeczy wielkie.

Nagrodą w konkursie jest 3000 zł.

Zapraszamy wszystkich do zgłaszania kandydatur na załączonym formularzu i przesłania go do dnia 17.09.2017 na adres biuro@babafest.pl

Wizytówki kandydatek zostaną zamieszczone na stronie www.babafest.pl/konkurs, gdzie od 02.10.2017 do 13.10.2017 będzie można oddawać głosy na wybrane kandydatki.

Rozstrzygniecie konkursu odbędzie się 15.10.2017 podczas Gali Inauguracyjnej Festiwalu BabaFest.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na poniżej.

 

[regulamin konkursu]

[formularz zgłoszeniowy]

 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.