#babafest

Baba Movie - maj 2017

8 maja w poniedziałek kolejne BabaMovie :-)

czyli kobiece pokazy filmowe, które odbywają się raz w miesiącu i są okazją, żeby wspólnie się pośmiać, wzruszyć, zainspirować, wymienić wrażeniami albo po prostu spotkać się i porozmawiać.

Tym razem zapraszamy do wspólnego oglądania filmu „Modigliani Pasja Tworzenia”.
Film przedstawia ostatnie lata życia wybitnego włoskiego malarza i jego partnerki, Jeanne Hébuterne. Amedeo Modiglianiego poznajemy jako jednego z czołowych malarzy początku XX wieku, konkurującego z taką sławą jak Pablo Picasso. Mimo wyrazów uznania składanych przez przyjaciół i innych artystów, Modigliani nie odniósł sukcesu za życia. Choroba płuc znacznie utrudniała mu życie, nie pozwalając m.in. na pracę przy rzeźbach, a pociąg do alkoholu i narkotyków często pakował go w kłopoty…
W tytułowej roli doskonały Andy Garcia. Obok niego w roli żony Picassa wystąpiła top modelka - Eva Herzigowa.

Uwaga! Cena biletu tylko 13 zł – do kupienia na miejscu.

Spotykamy się 8 maja o godz. 20.00 w Kinie Studyjnym Awangarda 2.

Zapraszamy do wspólnego oglądania :-)

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.