BabaFest 2017

BabaFest 2017

Zapraszamy na VII edycję Olsztyńskiego Festiwalu Rozwoju i Inspiracji BabaFest 2017 w dniach 18-22.10.2017.

Konkurs o tytuł BabaFest 2017

Konkurs o tytuł BabaFest 2017

Zapraszamy do udziału w konkursie o tytuł BabaFest 2017, szczegóły w Aktualnościach

#babafest

Zapraszamy na SWAP ubraniowy!

Drogie Panie, warsztaty i spotkania już za nami, ale w ramach Festiwalu BabaFest mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę: organizujemy SWAP - czyli wymianę odzieży i dodatków.

SWAP odbędzie się 22.10.2016 (sobota) w zaprzyjaźnionej kafejce TasBike na ul. Skłodowskiej Curie 12a/1 w godz. 11.00-14.00.

Przejrzyjcie swoje garderoby, pakujcie walizki i przybywajcie. Pamiętajcie, wybierzcie ciuchy niezniszczone, niepoplamione, takie, które ktoś może chcieć od Was kupić. Nie ma limitu wnoszonych rzeczy, ale nasza obsługa robi selekcję przynoszonych ubrań przy wejściu na teren SWAP’u. Wszystko po to, by wymiana była niepowtarzalną okazją do nabycia wyjątkowych perełek.

Zasady SWAP’u są następujące:

Za każdą przyniesioną rzecz (ubranie, buty, akcesoria, biżuteria) dostaniecie 1 kupon, który możecie wymienić na ubrania albo dodatki dostępne na SWAP’ie (1 kupon = 1 rzecz).
Jeżeli nie przyniesiecie nic na SWAP a chcecie pobuszować w boskich ciuchach innych dziewczyn, możecie kupić kupony u Organizatora. Wartość jednego kuponu to 10 zł.

Serdecznie zapraszamy!

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.