#babafest

Baba Fest 2016!

Serdecznie gratulujemy laureatce konkursu o tytuł Baba Fest 2016 – Monice Dąbrowskiej, pomysłodawczyni akcji „Bieg na sześć łap”. Jest to akcja, która polega na uprawianiu aktywności fizycznej w towarzystwie piesków ze schroniska dla zwierząt w Olsztynie. Dzięki tej idei osoby, które na co dzień biegają, spacerują, zamiast ćwiczyć samemu, zabierają na trening pupile z azylu, co daje im mnóstwo radości. Pomysł podchwyciło już 35 innych miast w Polsce.
Podczas ogłoszenia werdyktu na Gali Inauguracyjnej nie zabrakło wzruszeń. Pani Monika to osoba o wielkiej wrażliwości, pełna ciepła i optymizmu i jak sama mówi – pomagania innym od dziecka uczyli ją rodzice, za co jest im niezmiernie wdzięczna i do dziś kieruje się zasadą, że warto pomagać a dobro zawsze wróci ze zdwojoną siłą!

Dziękujemy Pani Monice za osobowość, za siłę, za "Bieg na sześć łap" i za bycie kobietą Fest!

 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.