BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

Iwona Pavlović wspiera BabaFest!

6. Festiwal Rozwoju i Inspiracji BabaFest aktywnie wspiera Iwona Pavlović, która poprowadzi tegoroczną galę oraz będzie jednym z członków kapituły konkursu o tytuł Babafest 2016.

Iwnona Pavlović - wielokrotna mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim oraz sędzia międzynarodowy. Posiada uprawnienia sędziowskie dwóch tanecznych organizacji międzynarodowych: amatorskiej i zawodowej WD&DSC. Sędziuje wiele międzynarodowych turniejów tanecznych najwyższej rangi, m.in. mistrzostwa Europy i świata a także prowadzi ogólnopolskie turnieje taneczne.
Od 2005 do 2012 (TVN) i ponownie od 2014 (Polsat) jest jednym z jurorów w polskiej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.
Dynamiczna olsztynianka udowadnia na co dzień, że warto do życia podchodzić z pasją!
 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.