#babafest

Mentoring

BeFest - program mentoringowy Festiwalu BabaFest


Program jest rozwinięciem Festiwalu Rozwoju i Inspiracji BabaFest, który tworzymy z powodzeniem od prawie 9 lat. Powstał, aby w indywidualny sposób wspierać osoby chcące się rozwijać i/lub potrzebujące wsparcia  - zarówno kobiety jak i mężczyzn - w różnych obszarach życia osobistego i zawodowego, w rozwijaniu samoświadomości, kompetencji osobistych, a także  w świadomym kształtowaniu kariery zawodowej.

Czym jest mentoring?


Mentoring to partnerska relacja między mistrzem (mentorem) a uczniem (mentee), zorientowana na odkrywanie i rozwijanie potencjału ucznia. Polega na inspiracji, stymulowaniu i doradztwie opartych na bazie wiedzy, doświadczeń życiowych i zawodowych mentora. Pozwala na świadome zarządzanie życiem i projektowanie własnej przyszłości w szerokiej perspektywie. Mentoring jest procesem dwustronnym – z tej relacji czerpie nie tylko mentee, ale też mentor, który ma szanse zobaczyć wiele spraw z innej perspektywy i zyskać mnóstwo nowych impulsów do rozwoju osobistego. Celem długoterminowym mentoringu jest wszechstronny rozwój jednostki, pomoc w efektywnym budowaniu ścieżki kariery zawodowej i wypracowaniu satysfakcjonującej postawy wobec życiowych wyzwań.

Poniżej przedstawione są sylwetki mentorów, którzy zdecydowali się podzielić z innymi swoją wiedzą i umiejętnościami.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W PROGRAMIE MENTORINGOWYM I SKORZYSTAĆ ZE WSPARCIA MENTORA TO WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ZAŁĄCZONE PONIŻEJ, DOŁĄCZ SWOJE AKTUALNE CV I WYŚLIJ KOMPLET NA BIURO@BABAFEST.PL Z DOPISKIEM "MENTORING - ZGŁOSZENIE".

Na zgłoszenia czekamy do 8 marca 2019r.

Formularz zgłoszeniowy:

/userfiles/2018/formularz_mentee.doc

Regulamin:

/userfiles/2018/regulamin_program_mentoringowy.pdf

Zasady programu mentoringowego

  1. Program przeznaczony jest dla wszystkich osób chcących się rozwijać w zakresie osobistym i/lub zawodowym i skutecznie realizować swoje cele.
  2. Czas trwania programu: luty 2019 - czerwiec 2019
  3. Chęć udziału w programie wyraża się poprzez przesłanie aplikacji (wypełniony formularz zgłoszeniowy dostępny na babafest.pl oraz CV) - w terminie do 8 marca 2019.
  4. Aplikacje przesyłamy na adres: biuro@babafest.pl
  5. Po analizie aplikacji odbędą się indywidualne spotkania z wybranymi kandydatami
  6. Do 18 marca 2019 kandydaci zostaną poinformowani mailowo lub telefonicznie o zakwalifikowaniu do Programu.
  7. Pierwsze spotkanie mentorów z mentee i szkolenie mentoringowe odbędzie się podczas oficjalnej inauguracji programu 19 marca 2019 r.

 

Czekamy na Was :) 

 

 

Regina Wesołowska

Funkcja

Dyrektor zarządzający w firmie Nord Mebel Sp. z o.o.

O mnie

Menedżer z wieloletnim doświadczeniem. Zawsze skupia się na podnoszeniu szeroko rozumianej efektywności biznesowej w zarządzanych przez siebie obszarach. Jest otwarta na nowe pomysły i innowacje. Z wykształcenia jest
ekonomistą - Wydział Nauk Ekonomicznych UWM Olsztyn. Ukończyła też studia podyplomowe - Coaching profesjonalny na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. W swojej 20-letniej karierze zawodowej w Banku Zachodnim WBK, bardzo dynamicznie przeszła przez poszczególne stanowiska, zaczynając od Doradcy poprzez Kierownika oddziału, Dyrektora oddziału, Dyrektora regionu, kończąc na Dyrektorze makroregionu. Decyzje o odejściu z korporacji podjęła 3 lata temu, by zwolnić trochę rozpędzoną maszynę i podjąć wyzwanie Dyrektora zarządzającego w firmie produkcyjnej. Z sukcesem weszła w nową rolę, mając swój duży udział w podwojeniu wielkości sprzedaży, a co za tym idzie i rentowności, na przestrzeni wspomnianych już 3 lat. Wolny czas lubi spędzać z rodziną, przeplatając go systematycznie podróżami.

Obszar wsparcia mentoringowego

Moja 20-letnia praca w korporacji będzie doskonałą bazą do wsparcia w zakresie realizacji stawianych celów dla pracowników korporacji.
Będę mogła też podzielić się swoim doświadczeniem w zakresie
- efektywne zarządzanie zespołami
- konsekwencja w realizacji celów
- radzenie sobie ze stresem
- otwartość na zmiany
- rozwój osobisty
- nastawienie na ludzi i czerpanie satysfakcji ze współpracy z nimi

Jeśli chcesz wziąć udział w Programie Mentoringowym i skorzystać ze wsparcia Mentora wypełnij zgłoszenie załączone powyżej i wyślij je na biuro@babafest.pl z dopiskiem "mentoring - zgłoszenie".

 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.