#babafest

Edycja 2015

Katarzyna Konecko

Działalność społeczna

Katarzyna Konecko przez dwie kadencje działa w Radzie Osiedla nad Jeziorem Długim – aktywnie walczyła o to, alby ocalić kilkaset drzew i aby budowa mostu i ścieżek nad Długim była kompromisem między tym, co dobre dla ludzi i tym, co piękne i dobre dla natury (gdybyście poznali pierwotne projekty miasta to byście się przewrócili z wrażenia). To dzięki tej radzie i aktywności samej Kaśki, jest tak pięknie nad Długim. 
To ona animowała wydarzenia w dzielnicy – Dzień dziecka, Bal niepodległościowy, Sylwester na moście i inne.
Poza tym Kasia od kilkunastu lat działa w Olsztyńskim Towarzystwie „Amazonki” – sama jest Amazonką i wspiera teraz inne kobiety z nowotworem piersi, jest przy ich łóżkach w szpitalu jako wolontariuszka.
Kasia jest po 60-tce, a emanuje witalnością i radością życia. Pomaga sąsiadom, wspiera, słucha, zaraża pogodnością.
Jest piękną, zgrabną, nowoczesną kobietą z jajami.
Gdybyście mnie zapytały, jaka chciałabym być za 30 lat, to bez wahania powiem – jak Kaśka!


Praca zawodowa


Niewiele wiem o zawodowym życiu Kasi. Dziś jest na emeryturze. Pracowała w wydawnictwie przy WSP, a potem w Urzędzie Statystycznym.

 

Uzasadnienie

 

W dobie, kiedy promuje się młodych i młodość, wielką wartością i przykładem dla innych mogą być osoby nieco starsze, które nie rezygnują z życia, a dzielą się ze światem tym, czego młodości brakuje – mądrością i doświadczeniem.

 

Zgłaszający

Agnieszka Kacprzyk

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.