BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

Konkurs

Przedstawiamy kandydatki do tytułu BabaFest 2017. Kobiety, które bezinteresownie, z potrzeby serca, robią coś dla innych. Działają w bardzo różnych obszarach, ale łączy je jedno, wszystkie sprawiają, że świat jest lepszy. To prawdziwe bohaterki.

Głosowanie trwa do 13 października do godz. 12:00.

Wyniki głosowania będą widoczne do 8 października, potem od 9 października zostaną ukryte, a głosowanie będzie trwało dalej do 13 października. Laureatkę konkursu poznamy podczas Gali Inauguracyjnej Festiwalu BabaFest 2017, która odbędzie się 15 października w Teatrze Jaracza. Serdecznie wszystkich zapraszamy! Więcej informacji na: Gala Inauguracyjna BabaFest 2017

Zgodnie z regulaminem poza głosowaniem internetowym na wybór lauretaki konkursu o tytuł BabaFest 2017 będzie miała Kapituła Konkursowa, w skład której wchodzą przedstawiciele instytucji rządowych i pozarządowych oraz organizacji pozarządowych związanych z działalności społeczną.

Realizacja konkursu jest możliwa dzięki dofinansowaniu ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko - Mazurskiego.

Podczas sesji zdjęciowej naszymi kandydatkami pięknie zaopiekowali się Agata Bałdyga - Doradca Stylu, Agata Sawicka - Make up Artist , Dariusz Chłodnicki - Atelier Fryzjerskie i Piotr Ratuszyński -  Ratuszyński Fotografia  

Za pomoc w stylizacji  serdecznie dziękujemy firmom: Pretty One, Badura i Entra.

Oto efekty :)

Beata Jakubiak

Działalności społeczna
WSZYSTKO ZACZĘŁO SIĘ OD MAMY !
Beata Jakubiak od dziecka dorastała w kręgu spraw załatwianych przez Mamę dla ludzi. To Mama zaraziła ją aktywnością społeczną, to ona pozwalała jej na rozwój osobisty i wybór własnych dróg życiowych. Dzięki mądremu wychowaniu i zaszczepionym wartością uczeń przerósł mistrza. Beata jest Prezesem Stowarzyszenia  Wspólne Wójtowo, dzięki jej ogromnemu darowi zarażanie pasją społeczną innych, osiągnięcia Stowarzyszenia Wspólne Wójtowo zostało dostrzeżone i nagrodzone przez Pałac Prezydencki  w Warszawie. 
Poświęca swój  czas na szkolenia, pisanie projektów, jak również aktywnie uczestniczy we wszelkich organizowanych akcjach społecznych na terenie Wójtowa.
Jest inicjatorką wielu akcji charytatywnych, podnoszących prestiż Wójtowa i Gminy Barczewo, co nie pozostaje bez wpływu na obraz  Powiatu Olsztyńskiego.  

Do ważniejszych osiągnięć Beaty Izabeli Jakubiak należą:

1.Dołączenie do akcji Fundacji Batorego z inicjatywą utworzenia ścieżki pieszo-rowerowej „Warmińska Niteczka” i włącznie do akcji ościennych gmin.
2.Zorganizowanie I dni Samorządu gminy Barczewo na sportowo 2013.
3.Organizacja turniejów siatkówki o Puchar Przechodni Sołtysa Wójtowa, 2011-2017.
4.Prowadzenie Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy, rokrocznie.
5.Organizacji świątecznej zbiórki żywności pod patronatem Banku Żywności, rokrocznie.
6.Prowadzenia akcji Sprzątania Świata w Wójtowie.
7.Organizacja Dnia Dziecka w Wójtowie, rokrocznie.
8.Zabawa Mikołajkowa dla najmłodszych w Wójtowie.
9.Udział w dożynkach gminnych, rokrocznie.
10.Akcje sprzątania miejsc pamięci w Wójtowie.
11.Zbiórka żywności dla zwierząt. 
12.Aktywny udział w organizacji pomocy w sytuacjach kryzysowych.
13.Organizacja kuligów dla mieszkańców oraz ferii zimowych dla dzieci i młodzieży.
14.Organizacja festynów parafialnych 2011–2017.
15.Zorganizowanie i otwarcie Wymiennikowni Książek w nieużywanej, zdobytej budce telefonicznej, 2017.
To tylko mały wycinek jej aktywności, do tego należałoby dodać pomoc osobom indywidualnym lub rodzinom, które ucierpiały podczas pożaru lub innej tragedii.

Praca zawodowa
Beata Izabela Jakubiak jest pracownikiem Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie.

Uzasadnienie
Pomysłowość, odwaga oraz serce, do podejmowania działań oraz zaangażowanie społeczne Beaty Izabeli Jakubiak są motorem działania wielu innych osób. Jej pasja i chęć niesienia pomocy jest jak magnes, który przyciąga innych i zachęca do działania.
Beata Jakubiak przez przyjaciół zwana tytanem, gladiatorem. Podziwiana za to, że mimo wielu przeszkód i przeciwności zawsze dąży do celu, na końcu którego jest dobro społeczności lub pojedynczego człowieka . 
To ona nie przejdzie obojętnie obok krzywdzonych, opuszczonych zwierząt.
To prawdziwa Baba Fest !

Panią Beatę do sesji zdjęciowej przgotowali Agata Bałdyga - Doradca Stylu, Agata Sawicka - Make up Artist, Dariusz Chłodnicki - Atelier Fryzjerskie.

Zdjęcie wykonał Piotr Ratuszyński - Ratuszyński Fotografia. 

A te piękne ubrania i buty znajdzicie w salonach Pretty One i Badura.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.