#babafest

Edycja 2017

Beata Jakubiak

Działalności społeczna
WSZYSTKO ZACZĘŁO SIĘ OD MAMY !
Beata Jakubiak od dziecka dorastała w kręgu spraw załatwianych przez Mamę dla ludzi. To Mama zaraziła ją aktywnością społeczną, to ona pozwalała jej na rozwój osobisty i wybór własnych dróg życiowych. Dzięki mądremu wychowaniu i zaszczepionym wartością uczeń przerósł mistrza. Beata jest Prezesem Stowarzyszenia  Wspólne Wójtowo, dzięki jej ogromnemu darowi zarażanie pasją społeczną innych, osiągnięcia Stowarzyszenia Wspólne Wójtowo zostało dostrzeżone i nagrodzone przez Pałac Prezydencki  w Warszawie. 
Poświęca swój  czas na szkolenia, pisanie projektów, jak również aktywnie uczestniczy we wszelkich organizowanych akcjach społecznych na terenie Wójtowa.
Jest inicjatorką wielu akcji charytatywnych, podnoszących prestiż Wójtowa i Gminy Barczewo, co nie pozostaje bez wpływu na obraz  Powiatu Olsztyńskiego.  

Do ważniejszych osiągnięć Beaty Izabeli Jakubiak należą:

1.Dołączenie do akcji Fundacji Batorego z inicjatywą utworzenia ścieżki pieszo-rowerowej „Warmińska Niteczka” i włącznie do akcji ościennych gmin.
2.Zorganizowanie I dni Samorządu gminy Barczewo na sportowo 2013.
3.Organizacja turniejów siatkówki o Puchar Przechodni Sołtysa Wójtowa, 2011-2017.
4.Prowadzenie Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy, rokrocznie.
5.Organizacji świątecznej zbiórki żywności pod patronatem Banku Żywności, rokrocznie.
6.Prowadzenia akcji Sprzątania Świata w Wójtowie.
7.Organizacja Dnia Dziecka w Wójtowie, rokrocznie.
8.Zabawa Mikołajkowa dla najmłodszych w Wójtowie.
9.Udział w dożynkach gminnych, rokrocznie.
10.Akcje sprzątania miejsc pamięci w Wójtowie.
11.Zbiórka żywności dla zwierząt. 
12.Aktywny udział w organizacji pomocy w sytuacjach kryzysowych.
13.Organizacja kuligów dla mieszkańców oraz ferii zimowych dla dzieci i młodzieży.
14.Organizacja festynów parafialnych 2011–2017.
15.Zorganizowanie i otwarcie Wymiennikowni Książek w nieużywanej, zdobytej budce telefonicznej, 2017.
To tylko mały wycinek jej aktywności, do tego należałoby dodać pomoc osobom indywidualnym lub rodzinom, które ucierpiały podczas pożaru lub innej tragedii.

Praca zawodowa
Beata Izabela Jakubiak jest pracownikiem Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie.

Uzasadnienie
Pomysłowość, odwaga oraz serce, do podejmowania działań oraz zaangażowanie społeczne Beaty Izabeli Jakubiak są motorem działania wielu innych osób. Jej pasja i chęć niesienia pomocy jest jak magnes, który przyciąga innych i zachęca do działania.
Beata Jakubiak przez przyjaciół zwana tytanem, gladiatorem. Podziwiana za to, że mimo wielu przeszkód i przeciwności zawsze dąży do celu, na końcu którego jest dobro społeczności lub pojedynczego człowieka . 
To ona nie przejdzie obojętnie obok krzywdzonych, opuszczonych zwierząt.
To prawdziwa Baba Fest !

Panią Beatę do sesji zdjęciowej przgotowali Agata Bałdyga - Doradca Stylu, Agata Sawicka - Make up Artist, Dariusz Chłodnicki - Atelier Fryzjerskie.

Zdjęcie wykonał Piotr Ratuszyński - Ratuszyński Fotografia. 

A te piękne ubrania i buty znajdzicie w salonach Pretty One i Badura.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.