BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

Przedstawiamy kandydatki do tytułu BabaFest 2017. Kobiety, które bezinteresownie, z potrzeby serca, robią coś dla innych. Działają w bardzo różnych obszarach, ale łączy je jedno, wszystkie sprawiają, że świat jest lepszy. To prawdziwe bohaterki.

Głosowanie trwa do 13 października do godz. 12:00.

Wyniki głosowania będą widoczne do 8 października, potem od 9 października zostaną ukryte, a głosowanie będzie trwało dalej do 13 października. Laureatkę konkursu poznamy podczas Gali Inauguracyjnej Festiwalu BabaFest 2017, która odbędzie się 15 października w Teatrze Jaracza. Serdecznie wszystkich zapraszamy! Więcej informacji na: Gala Inauguracyjna BabaFest 2017

Zgodnie z regulaminem poza głosowaniem internetowym na wybór lauretaki konkursu o tytuł BabaFest 2017 będzie miała Kapituła Konkursowa, w skład której wchodzą przedstawiciele instytucji rządowych i pozarządowych oraz organizacji pozarządowych związanych z działalności społeczną.

Realizacja konkursu jest możliwa dzięki dofinansowaniu ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko - Mazurskiego.

Podczas sesji zdjęciowej naszymi kandydatkami pięknie zaopiekowali się Agata Bałdyga - Doradca Stylu, Agata Sawicka - Make up Artist , Dariusz Chłodnicki - Atelier Fryzjerskie i Piotr Ratuszyński -  Ratuszyński Fotografia  

Za pomoc w stylizacji  serdecznie dziękujemy firmom: Pretty One, Badura i Entra.

Oto efekty :)

 

Agnieszka Kupper

Działalności społeczna
Agnieszka Kupper, Wiedźmucha, umie lepić pierogi i przypalić wodę, matka 4 dzieci, które od 4 lat samodzielnie wychowuje dzieci. Jej „Mała ojczyzna” to katolicka wspólnota Wiara i Światło, która skupia ludzi z niepełnosprawnością intelektualną, ich rodziny oraz wolontariuszy. Od 5 lat realizuje się jako osoba odpowiedzialna za wspólnotę. Wraz z niepełnosprawnymi organizuje kiermasze świąteczne, przedstawienia teatralne i małe formy muzyczne.

W czasie wakacji organizuje razem z wolontariuszami obóz letni, na który pozyskuje fundusze od firm, jak i osób prywatnych. Aktywnie pomaga kobietom doświadczającym przemocy. Pomoc przez edukację daje świetne rezultaty. Kobiety wiedzą do kogo i gdzie się zwrócić o pomoc. „Wiedźmucha” to dopełnienie jej działalności. Wspólnie z innymi Wiedźmami organizuje akcje charytatywne. Jako grupa artystyczna „Wiedźmuchy” dają radość i wsparcie innym kobietom.

Pokazuje, że nie wygląd się liczy, a dobre serce i  otwartość na ludzi.

Wspiera koleżanki i pomaga wychodzić z kompleksów i wzmacnia psychicznie walce ze stresem.

Praca zawodowa
Pracuje na UWM.

Uzasadnienie
Wspaniała i inspirująca kobieta, którą warto docenić.

Panią Agnieszkę do sesji zdjęciowej przgotowali Agata Bałdyga - Doradca Stylu, Agata Sawicka - Make up Artist, Dariusz Chłodnicki - Atelier Fryzjerskie.

Zdjęcie wykonał Piotr Ratuszyński - Ratuszyński Fotografia 

A te piękne ubrania i buty znajdzicie w sklepie Entra.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.