#babafest

Edycja 2017

Agnieszka Kupper

Działalności społeczna
Agnieszka Kupper, Wiedźmucha, umie lepić pierogi i przypalić wodę, matka 4 dzieci, które od 4 lat samodzielnie wychowuje dzieci. Jej „Mała ojczyzna” to katolicka wspólnota Wiara i Światło, która skupia ludzi z niepełnosprawnością intelektualną, ich rodziny oraz wolontariuszy. Od 5 lat realizuje się jako osoba odpowiedzialna za wspólnotę. Wraz z niepełnosprawnymi organizuje kiermasze świąteczne, przedstawienia teatralne i małe formy muzyczne.

W czasie wakacji organizuje razem z wolontariuszami obóz letni, na który pozyskuje fundusze od firm, jak i osób prywatnych. Aktywnie pomaga kobietom doświadczającym przemocy. Pomoc przez edukację daje świetne rezultaty. Kobiety wiedzą do kogo i gdzie się zwrócić o pomoc. „Wiedźmucha” to dopełnienie jej działalności. Wspólnie z innymi Wiedźmami organizuje akcje charytatywne. Jako grupa artystyczna „Wiedźmuchy” dają radość i wsparcie innym kobietom.

Pokazuje, że nie wygląd się liczy, a dobre serce i  otwartość na ludzi.

Wspiera koleżanki i pomaga wychodzić z kompleksów i wzmacnia psychicznie walce ze stresem.

Praca zawodowa
Pracuje na UWM.

Uzasadnienie
Wspaniała i inspirująca kobieta, którą warto docenić.

Panią Agnieszkę do sesji zdjęciowej przgotowali Agata Bałdyga - Doradca Stylu, Agata Sawicka - Make up Artist, Dariusz Chłodnicki - Atelier Fryzjerskie.

Zdjęcie wykonał Piotr Ratuszyński - Ratuszyński Fotografia 

A te piękne ubrania i buty znajdzicie w sklepie Entra.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.