#babafest

Edycja 2016

Monika Kulesza

Działalności społeczna
Pani Monika jest osobą, która żyje miłością do zwierzaków. Jako miłośniczka zwierząt zawsze pomaga bezinteresownie potrzebującym. Walczyła o los zwierząt w Dobrym Mieście. Z jej inicjatywy powstała grupa wolontariuszy do dziś ratująca zwierzęta. Zaraziła innych swoją postawą. Monika jest osobą, która zawsze pnie się do przodu, potrafi pokonywać przeszkody i zawsze realizuje postawione przed sobą zadania. Aktywnie uczestniczy w życiu bezdomnych psów. Szukając im domów, nie pozostawia żadnego potrzebującego zwierzaka, który pojawia się na jej drodze.
Monika to kobieta wrażliwa na krzywdę każdego bijącego serduszka. W każdej chwili jest gotowa, by wsiąść w samochód i spieszyć z pomocą zwierzętom. Jest zawsze chętna do współpracy z innymi osobami, które mają wspólny cel – dobro zwierząt. Inicjowała akcje sterylizacji, zbiórki darów na rzecz zwierząt. Angażuje do pomocy bliskich, znajomych i instytucje, z którymi współpracuje. Działa na rzecz edukacji dzieci i młodzieży. Uczestniczyła w wielu wydarzeniach, podczas których uświadamiała lokalne społeczności na temat ochrony praw zwierząt. Bywała w szkołach, na spotkaniach z młodzieżą i dziećmi, by edukować i zarażać miłością do zwierząt. Monika ściśle współpracuje ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Schroniska w Tomarynach oraz ze Stowarzyszeniem Miasto dobre dla zwierząt.

Praca zawodowa

Monika od grudnia 2013 roku jest Kierownikiem Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Tomarynach. Jest kierownikiem z sukcesami: dzięki niej i jej współpracownikom setki psów znalazło wspaniałe domy. Monika świetnie realizuje się w tym zadaniu, gdyż może połączyć pasję z pracą.

Uzasadnienie

Monika zaraża swoim entuzjazmem innych. Takich ludzi potrzeba na świecie i o takich ludzi należy dbać i ich promować. Monika jest pełna energii i determinacji, ma wszystkie cechy, które powinna mieć BabaFest. Jest otwarta, ale przede wszystkim ma ogromne serce, gotowe pomieścić każde skrzywdzone zwierzę.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2018. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.