BabaFest 2017

BabaFest 2017

Zapraszamy na VII edycję Olsztyńskiego Festiwalu Rozwoju i Inspiracji BabaFest 2017 w dniach 18-22.10.2017.

Konkurs o tytuł BabaFest 2017

Konkurs o tytuł BabaFest 2017

Zapraszamy do udziału w konkursie o tytuł BabaFest 2017, szczegóły w Aktualnościach

#babafest

Konkurs

Przedstawiamy kandydatki do tytułu BabaFest 2016. Kobiety, które bezinteresownie, z potrzeby serca, robią coś dla innych. Działają w bardzo różnych obszarach, ale łączy je jedno, wszystkie sprawiają, że świat jest lepszy. To prawdziwe bohaterki.

Głosowanie trwa do 10 października do godz. 12.00.

Zgodnie z regulaminem poza głosowaniem internetowym na wybór lauretaki konkursu o tytuł BabaFest 2016 będzie miała Kapituła Konkursowa, w skład której wchodzą przedstawiciele instytucji rządowych i pozarządowych oraz organizacji pozarządowych związanych z działalności społeczną.

Prezentacja kandydatek na konkurs o tytuł BabaFest 2016. Realizacja konkursu jest możliwa dzięki dofinansowaniu ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko - Mazurskiego.

Sesja zdjęciowa: stylizacja - Galeria Warmińska, FashionTime, zdjęcia: Piotr Ratuszyński

 

Monika Kulesza

Działalności społeczna
Pani Monika jest osobą, która żyje miłością do zwierzaków. Jako miłośniczka zwierząt zawsze pomaga bezinteresownie potrzebującym. Walczyła o los zwierząt w Dobrym Mieście. Z jej inicjatywy powstała grupa wolontariuszy do dziś ratująca zwierzęta. Zaraziła innych swoją postawą. Monika jest osobą, która zawsze pnie się do przodu, potrafi pokonywać przeszkody i zawsze realizuje postawione przed sobą zadania. Aktywnie uczestniczy w życiu bezdomnych psów. Szukając im domów, nie pozostawia żadnego potrzebującego zwierzaka, który pojawia się na jej drodze.
Monika to kobieta wrażliwa na krzywdę każdego bijącego serduszka. W każdej chwili jest gotowa, by wsiąść w samochód i spieszyć z pomocą zwierzętom. Jest zawsze chętna do współpracy z innymi osobami, które mają wspólny cel – dobro zwierząt. Inicjowała akcje sterylizacji, zbiórki darów na rzecz zwierząt. Angażuje do pomocy bliskich, znajomych i instytucje, z którymi współpracuje. Działa na rzecz edukacji dzieci i młodzieży. Uczestniczyła w wielu wydarzeniach, podczas których uświadamiała lokalne społeczności na temat ochrony praw zwierząt. Bywała w szkołach, na spotkaniach z młodzieżą i dziećmi, by edukować i zarażać miłością do zwierząt. Monika ściśle współpracuje ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Schroniska w Tomarynach oraz ze Stowarzyszeniem Miasto dobre dla zwierząt.

Praca zawodowa

Monika od grudnia 2013 roku jest Kierownikiem Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Tomarynach. Jest kierownikiem z sukcesami: dzięki niej i jej współpracownikom setki psów znalazło wspaniałe domy. Monika świetnie realizuje się w tym zadaniu, gdyż może połączyć pasję z pracą.

Uzasadnienie

Monika zaraża swoim entuzjazmem innych. Takich ludzi potrzeba na świecie i o takich ludzi należy dbać i ich promować. Monika jest pełna energii i determinacji, ma wszystkie cechy, które powinna mieć BabaFest. Jest otwarta, ale przede wszystkim ma ogromne serce, gotowe pomieścić każde skrzywdzone zwierzę.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.